Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki hisz benne...

Van itt valaki aki hisz benne hogy holnap mind meghalunk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 20:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20as nehogy költs egy forintot is tüzijátékra tavaly közel 30 ezer forintot költöttem rá és úgy megbántam, hogy el sem hiszed:D
2012. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
komolyan megkönnyebűlzem h nem hisz benne senk.....illetve nagy része az embereknek :).még jó hogy el fogják halasztani.xD .azert énis úgy fogom végigűlni a holnapot hogy hatha lesz valami érdekes....:D am a világvégében pont az a( poén) lényeg hogy nem tudjuk mikor lesz..hiaba van meg a pontos időpont ..vicces lenne ha : 3, 2,.az eg 1, világvége .az egész váratlanul fog jönni! ;)
2012. dec. 20. 22:36
 23/26 anonim válasza:
Én úgy megdugom barátnőmet, hogy nem az orgazmust fogja elérni hanem átéli az apokalipszist.Szóval nálunk lesz jóslat beteljesülés.Csak tudnám hogy a maják honnan tudták ezt, hogy barátnőmet 21.-e éjfélkor milyen mértékben viszem fel a csúcsra... :/ ez ijesztő...
2012. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
hát.....köszönjük xD jó dugást
2012. dec. 20. 22:54
 25/26 anonim ***** válasza:
Dik... Nem történt zsemizse! :( EDDIG :D HAHAHÁ
2012. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ez még aktuális, vagy már meghaltunk?
2013. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!