Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallotak újab világvégés...

Hallotak újab világvégés posztról itten a gyk-on? Ha igen tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Az elözö körül hirtelen nagy csend lett! Arra lennék kíváncsi ha vane már valami újabb :) de most komolyan.
2013. jan. 2. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Van, valamelyik újságban olvastam 2013, március 21-ről.

:-))))

2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én találtam néhányat,volt amiben azt írták hogy tényleg csak azért nem volt világvége mert valójában január 21.-én lesz,van aki szerint már elkezdődött csak még nem vettük észre a jeleit hogy éppen kipusztul az emberiség,az amerikai katonák vissza parancsolták a "héjembereket"a föld alá,most jósoltak párat májusra februárra meg májusra,de természetesen azt is a majákra fogják,az meg sz*rt se érdekel hogy a maják az aranykort jósolták meg és nem a világvégét

úgyhogy akad még néhány világvége mániásxD

2013. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ujabb datum, a vilagvege hivok meg mindig az elveszett onbizalmukat keresik.
2013. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az oktrojárt lóturhás francért vagy te kíváncsi ilyen baromságokra? Nem volt még elég?
2013. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem! Azelőtt olyan jó kis szórakoztató, változatos volt ez az ezo rovat, jókat lehetett itt mosolyogni is egyik-másik kérdésen, válaszon. De mikor jött ez a világvégés baromság, akkor szinte minden poszt erről szólt, egy páran vagy századszor is ellőtték ugyanazokat az unalmas, vérszegény poénokat, az ember halálra unta magát itt.
2013. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!