Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet magyar okkult/mágiáv...

Hol lehet magyar okkult/mágiával foglalkozó emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ahol komolyan foglalkoznak vele.

Neten vagy akár élőben is jó lenne. Tud valaki segíteni?

THX



2013. jan. 2. 22:01
 1/3 Evele123 ***** válasza:
100%

Szia, én a ezoterikus klubokat ajánlom, némelyik apróhirdetésben megtalálod ezeket. Nem tudom, hogy hol laksz, én egy vidéki kisvárosban leltem egy ilyen klubra. Amiben nekem segítettek, az az álmok megfejtése, és egyszerűen mindenféle értelemben vett továbbfejlődés...

Amiben én voltam, azt Reiki-klubnak hívták. A Reiki egy japán kézrátételes gyógyításos módszer (semmi köze ahhoz, amit itt gúnyolódva masztizással, reiszizéssel kevernek össze), utána tudsz nézni a neten is. Az alapokat kaphatja meg az ember, akármilyen "tanítóhoz" menjen, igazi szellemi TANÍTÓ, MESTER ezalatt a sok évezred alatt kevesebb, mint 10 járt a Földön. Ha úgy érzed, dolgod van az ezo-val, akkor rá fogsz találni a megfelelő lehetőségre. A mágia viszont veszélyes dolog és könnyen bajba sodorhatod magadat vele! Inkább ne foglalkozz vele, nehogy az életeddel / lelkeddel fizess érte!!! Az Istenhez fordulj, ha segítség kell valamiben! Ő sohasem hagy cserben senkit sem.

Remélem, tudtam segíteni.


Üdv.: Evele

2013. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Széles a választék tárháza itthon is és akkor a külföldi emberekről nem is beszéltem.

több oldalról meglehet közelíteni a dolgot amit kérdeztél.Egyénileg akarsz ismerkedni ilyen dolgokkal egy v két ember által v inkább az erre épülő szervezettség és csoportosan bemutatottt rituálék érdekelnek (nemcsak mágiát értem ez alatt, pl szeánsz, közös ima, v kézrátételes gyógyítás ...stb)

Régi vallásokban mint pl a sumér asszír egyiptomi ált kiválasztották az egyént a "vének" v papok és utána a társadalomban erre épülő intézményekben kezdte meg rögös útját a misztériumok felé, de ha vki olyan képességek birtokában volt h médiumi képességei voltak ált a saját útját járta amit az okkultizmusban a belső ösvényen(úton) való járás-ként említenek.

Erről lehetne több száz oldalnyit írni rengeteg lehetőség van először szerintem irányvonalat kellene szabni h merre akarsz indulni mert ha ilyen nincs sokáig csak egyhelyben fogsz topogni és nem találod az igazi célod.

Én a saját út bejárását választottam az irány is megvolt h merre induljak adok egy kis segítséget hozzá DE ez csak személyes vélemény!!!!

Soha nem mentem fizetős helyre ahol nemkevés pénzért oktatnak mindent és lehet h nem is fog használni neked, hanem helyette szépen lassan elkezdtem tájékozódni a témában és az elmélettel kezdtem erre több év ráment ezt szószerint értsd és akkor még szinte semmit sem tudtam .ezután rátértem specifikusan azokra dolgokra amik érdekeltek és utána minden jött magától.

Szerintem kezd olvasgatással de mindenből egy kicsit ha megvan mit akarsz akkor segítenék egy kicsit mire érdemesebb több időt ráfordítani , yóga és az erre épülő légzéstechnika szerintem a legfontosabb a világon erre épül minden!!!!!!

Utána lehet vizualizációval , koncentrálással foglalkozni ez az igazi alapja az agykontrollnak mindenkiben benne van ez a képesség és nem kell fizetős tanfolyamra elmenni mert ott csak lehúznak eddig ezekkel a gyakorlatokkal csak a finomabb "testeket hoztad működésbe"-asztrál és mentál test.

ezután ha ezekben jártasságot szereztél már meglesz az irányvonalad h merre is szeretnél barangolni az okkultizmus birodalmában, de arra vigyázz h gondolataid és érzéseid tiszták maradjanak mert könnyen rossz dolgokat fogsz megtapasztalni.

Lehet ebben kételkedni mint a vallásokban is, aki ebben él és nemcsak elméletben "ért hozzá vmit" csak mosolyog a kétkedőkön olyan ez mint mikor egy papot megkérdez egy hitetlen hogy ISTEN világa hol van???

A végére egy elgondolkodtató rész.

Sokan nemtudják h van keresztény mágia is és nem mások mint a papok gyakorolják...a hivatalos álláspont szerint az egyház elitéli, de valójában majdnem annyit szentelnek e tudomány képzésére a rá kiválasztott papok számára mint akiket az ember lát a templomban...a papok akit ezt gyakoroljál szintén csinálnak idézést, szelleműzést, (jó és rossz szellemekkel egyaránt)szentelést különféle szeánszok alkalmával "magnetikus" kísérleteket.Több újjászületés kell ennek az igazi elsajátításához ezért is van az h megszületik egy ilyen kisgyerek és már kiskorában tudja h pap akar lenni és ezekkel a dolgokkal foglalkozni,a szülők megcsak fejcsóválva állnak h pont az ő gyerekük akar pap lenni!!

Innen ered a mondás igazi háttere jó pap holtáig tanul. Néha egy egész élet is kevés h csak egy pici kis szegmensét megtanulja az ember és gyakorlatban alkalmazza

2013. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megy privi mindenkinek:)
2013. jan. 3. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!