Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pusztán "jó hozzáállással"...

Pusztán "jó hozzáállással" lehet manipulálni a szerencsét?

Figyelt kérdés
Avagy - sima "Jó hozzáállással" lehet-e úgy manipulálni a szerencsét, hogy az ölünkbe hulljon a könnyű pénz nulla munkával meg, hogy minden sikerüljön, vagy ez csak az erre szakosodott könyvek urban legendje-e a dolog. Ez érdekelne. Tele van a világ és ez a weboldal is a "jó hozzáállás = minden" igéjét terjesztőkkel. Ők mind gazdagok lettek ezáltal vagy csak a semmibe beszélnek - jó lenne tudni. Ha nagynehezen sikerül elérni a "jó hozzáállást" akkor számíthatok-e könnyű pénzre? És ha igen kb. mennyi idő alatt történik ez meg - illetve pontosan mit kellene ehhez tenni, ez érdekelne.

2013. jan. 12. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az érettségi eredményeim alapján, felkészületlenséget figyelembe véve vagy lehet manipulálni a szerencsét ,vagy egy kib.szott zseni vagyok!
2013. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

mentálisan tudod befolyásolni a sorsadat

fősikolán ismerkedtem meg ezzel részletesebben és az eredmény!!!

a szakdolgozatom egyedüliként dicséretet kapott amit a záróvizsgán is kiemeltek

a tételek pedig volt pár amit megtanultam minden tantárgyból és lám....csak is azokat húztam szintén elismerően nyilatkoztak rólam az értékelésnél a vizsgázstatók!!!!

és azóta is használom megvan mindenem ami kell csak tudni kell vele élni...

2013. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem még nem sikerült, pedig nagyon jó a hozzáállásom. Minden héten nagy odaadással, nyitott szívvel, lélekkel megjelölök egy papírlapon öt számot, de a szerencse még nem mosolygott rám. Néha egy-egy szerecsen, de hát ők is mind fiúk.
2013. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet.

Csak ha elkezded az ilyesmit utána a jó dolgokra figyelsz, és erre fogod. A rossz dolgokat meg szinte elrejted magad elől:D

2013. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem erről szól. Ha ölbe tett kézzel üldögélsz, nem fog az öledbe hullani semmi, ha csak nincs konkrétan, a szó hagyományos értelmében vett disznó szerencséd (minden bizonnyal nem lesz).

A pozitív hozzáállást szó szerint kell értelmezni. Pozitívan állsz hozzá a dolgokhoz, tehát igyekszel mindenben a jót, a hasznosat meglátni, töretlen reménnyel és lelkesedéssel vágni bele a dolgokba, alapvetően jót feltételezni az emberekről, a rossz dolgokat, problémákat a lehető leghatékonyabban megoldani, leszűrni a tapasztalatokat és minél előbb magad mögött hagyni.

A változást alapvetően tehát nem a körülmények módosulása jelenti, hanem az, hogy te mit veszel észre belőlük, minek tulajdonítasz jelentőséget. Ez is egyfajta önszuggesztió, de nagyon hasznos és kellemes, bár igényel némi gyakorlatot és motivációt.

Ezt a hozzáállást azonban a környezeted is észreveszi, ha pozitívabb, kiegyensúlyozottabb, vidámabb vagy, az garantáltan vonzani és motiválni fogja a környezetedben élőket is, és másképp fognak hozzád állni azok is, akik nem ismernek, mert érződik rajtad ez az egész.


Ez egyáltalán nem konkrétan a pénzről szól, és én személy szerint például baromságnak és megtévesztésnek találom a Vonzás Törvényét, mert nem holmi misztikus energia varázsolja nekünk a "szerencsét", hanem mi magunk teremtjük meg a körülményeket, amik mások, vagy akár mi magunk szerencseként értelmezünk.

2013. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó hozzáállással lehet manipulálni a szerencsét. Olyan a jó hozzáállás, hogy eleve elgondolod, hogy mibe kezdjél bele. Érveket és ellenérveket ütköztetsz, minden lépést eltervezel, aztán amikor/amibe belekezdtél, véghezviszed, ha törik, ha szakad. Ilyen hozzáállással szerencse fogja kísérni utadat. Mellesleg, akik ebből meggazdagodtak, az eladott könyvek szerzői jogdíjából tették. Könnyű pénzre ne számíts, inkább tanuld meg szeretni a munkát. Akkor nem nyűg, hanem örömforrás lesz, és ha még pénzt is kapsz érte, az kész főnyeremény.
2013. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!