Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt a Majákkal?

Mi történt a Majákkal?

Figyelt kérdés

Nekem azt mesélték, hogy egyik napról a másikra eltűntek. Magas volt a csillagászati jártasságuk is. Olyat hallottam, hogy az idegenek átadták tudásukat a papoknak. Légyszíves javítsatok ki ha hülyeséget írok, és nem így van! Csak érdekel, hogy mégis mi történt velük... Előre is köszönöm! :)

13/L



2013. jan. 22. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Megették őket a Reptoidek !
2013. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem a spanyolok kiírtották őket még 1500 körül, az aztékokkal együtt.

Bocsi, de ez a kegyetlen igazság, népek nem tűnnek el hipp-hopp csak úgy, ha meg mégis, akkor abban valakik kiírtották őket.

2013. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beolvadtak a többiek közé
2013. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan nem tudod hogy a spanyolok kiírtották őket?
2013. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az aztékokat kiírtották, de a maják már eltűntek a spanyolok odaérkezte előtt. Az ok az volt, hogy a termőfőldet felélték és ez akkora belső adhéziót idézett elő, ami miatt szétszéledtek, miután egymást részben kiírtották. Ezt mondják a tőrténészek.
2013. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fehér emberek voltak azok az idegenek, mert valószínűleg korábban is jártak már ott.(Atlantisz, a vikingek talán)

Nem haltak ki, tényleg beleolvadtak a társadalomba.

Még a világvégés dologgal kapcsolatban is felszólaltak.

2013. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

A mai napig élnek a maják leszármazottai.

Az idegenek nem adták át semmijüket nekik.

2013. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A maják élnek, csak teljesen elfelejtették, mik is voltak ők anno. Manapság ismerkednek újra a kultúrájukkal.

Reptoidok nincsenek képben.

2013. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

>Nekem azt mesélték, hogy egyik napról a másikra eltűntek.

Átvertek. A spanyolok irtották ki őket, a legutolsó ellenállók 1697-ben adták fel a harcot.

>Magas volt a csillagászati jártasságuk is.

Ez igaz, de csak a maguk idejében. Ahhoz képest, hogy nem volt távcsövük, nagyon sokat tudtak a különböző égitestekről. Ma természetesen milliószor többet tudunk már.

>Olyat hallottam, hogy az idegenek átadták tudásukat a papoknak.

Ilyeneket sokan és sok népre mondanak, de fenntartással kell kezelni az ilyesmit.

2013. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elvándoroltak Jugotópiára és most boldogan Gangnam style-t táncolnak:)
2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!