Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A ying-yang ban melyik a...

A ying-yang ban melyik a fehér és melyik a fekete?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon hülye kérdés xD Azt se tudom hogy jó helyre írtam e de mindegy... Eddig úgy tudtam hogy a yin a fehér és a yang a fekete de valaki szólt hogy fordítva van és utánanéztem a neten de nem találtam sehol azt ahol megmondjak pontosan melyik része melyik XDXD
2013. jan. 22. 21:38
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Yin és yang.


"Yin is black, and represents darkness, night, femininity, the moon, and passiveness

Yang is white, and represents light, day, masculinity, the sun, and aggressiveness"

[link]

azaz

Yin a fekete, és a sötétséget, éjszakát, nőiességet, a holdat és a passzivitást jelképezi,

Yang a fehér, és a fényt, a nappalt, a férfiasságot, a napot, és az agresszivitást jelképezi.

2013. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ittvan nézd meg [link]
2013. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a jin. fehér jang az fekete ha. Jól tudom :D
2013. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem értek hozzá csak érdekelt hogy nekem van e igazam vagy nem x)
2013. jan. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!