Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodok rosszat, és...

Miért álmodok rosszat, és mindig mióta fent van az álomfogó?

Figyelt kérdés

Anyu felakasztotta oda,dísznek, mert tesóméktól kaptam születésnapomra. Azóta minden éjjel álmodok, és mindig rosszat:

-Vagy a kedvenc zenekarom tagjai erőszakolnak meg (természetesen ezt végig álmodom, sírok, és nyöszörgök, és érzem szinte magamon a fájdalmat...)

-Vagy pedig,hogy elsírja valaki nekem, hogy megcsalta a férje,és terhes tőle egy másik nő (ezzel a nővel nem vagyok jóba, de mégis átérzem olyankor a fájdalmát.)

-Vagy,hogy kergetnek és megakarnak ölni.

-Vagy,hogy (megint) zenekar egyik tagja folytogat/hapardálja a nyakam mint egy nem normális/ üldöz/lefog/megakar ölni...


Mi ez? Miért csak azóta? (Teszem hozzá, engem soha nem fogalkozott,hogy ott fent van(4-5 hete van fent), de egy ideje elgondolkoztam lehet ez az izé csinálja...Természetesen az álomból nem riadok fel, végig 'KELL' néznem, ahogy ... bántanak/másokat/engem/történik valami/megcsókol valaki akit nem is ismerek, meg ilyenek...


Van valakinek ilyen álofogója? Ez elvégre egy dísz lenne


2013. jan. 27. 13:47
 1/10 A kérdező kommentje:
álofogója?': Álomfogója*
2013. jan. 27. 13:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szedd le!
2013. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó álmokat megfogja, a rossz meg marad neked!
2013. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első:De az egészben az a vicc,hogy ez egy dísz lenne, érted.. Szóval,hogy ez oké addig amíg valaki babonás, mert jajj hát mi történik, de én cseppet sem hiszek benne, ez olyan mintha elismerném, hogy tud valamit, de ez egy összekreált/boltban kapható, szép díszes disz. De ma leszedem és kíváncsi leszek.


Második:

Köszönöm a kedvességét az álomfogónak.


Köszi a válaszokat.

2013. jan. 27. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Kukázd.Ne akarj többet tudni.
2013. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy sokan panaszkodnak erre, hogy mióta álomfogót használnak, rosszat álmodnak!
2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi.!:/Hát de tényleg, és nem elég,hogy rosszat, de szexuális tartalmakat, pedig állítólag az agy közvetíti az információt, és, hogy olyankor pihen bla-bla... De én nem vágyom erre,és gondolkozni sem szoktam ilyenkről, mégis teljes álomvideóban megjelen.

A harapdálós,és a félelmetes az még oké, mert lehet horrortól akár, vagy csak mostanában mindenhol a vámpír,farkas,csubakka...

De az ilyen erőszakos dolgok hát passz

2013. jan. 28. 15:26
 8/10 Hamiropi válasza:
Nekem az ágyam mellet van és a rossz álmok nem ijesztőek csak mintha rendes álom lenne (én nem álmodok sok rosszat tőlle). Próbáld meg áttenni máshova ha pl az ágyad fölött van tedd az ágyad mellé és néha ki kell tenni napra mert állítólag a nap kiégeti a rossz álmokat. :)
2013. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, volt egy idő mikor ott vol ágyam mellett,akkor semmi nem volt, most felettem van, és rosszat álmodok tőle. Viszont valami nem 'engedi',hogy levegyem, mintha kötődnék hozzá...:/Pedig csak rosszat álmodok tőle. Majd kipróbálom,hogy kiteszem:).Köszi
2013. jan. 29. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor álmodok rosszat, amikor hanyatt fekve alszom. Kiskoromban még ráztam is a fejem elalvás előtt, és minden nap rémálmaim voltak. Amióta oldalt fekszem szinte sosem álmodok rosszat...
2013. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!