Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki tudja az igazi számmisztikát?

Ki tudja az igazi számmisztikát?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam a születési évemből és négyes jött ki. A neten kerestem ilyen számmisztikát és nem hiszem valóságát. Én még hagyján, de a tesómra nem jellemző abszolult amiket írnak, ő 9-es. Szóval valaki tudja az igazi számmisztikát vagy csak kitaláció?

2013. jan. 27. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2013. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt akkor dönteném el, ha meggyőződtem róla. Ilyen alapon az ateisták is hülyeségnek tartják, hogy létezik Isten. Szóval érdekelne a számmisztikában jártas emberek válasza.
2013. jan. 27. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Csináld végig ezt! (Szkeptikusoknak is ajánlom, csak 2 perc :D)


1.) Vedd a születési évedet, hónapodat, napodat, és írd le egyetlen számként, + a hét napjával együtt (hétfő = 1, kedd = 2, ... vasárnap = 7) pl. 1974.10.31 Szerda -> 197410313.

2.) Ezután vond ki belőle a számjegyeit, pl.: 197410313 - 1 - 9 - 7 - 4 - 1 - 0 - 3 - 1 - 3 = 197410284.

3.) Adj hozzá 16-ot (nem tudom, miért pont ennyit, de így fog kijönni az igazság)!

4.) A kapott szám helyett vedd a számjegyek összegét! Pl. 524 helyett 5+2+4-et! Ezt a lépést ismételd meg, mindaddig, amíg 1 darab számjegyed nem marad. A jelentés az alábbi:


1 - Nehéz manipulálni, de nagyon könnyen túlvállalja magát. Figyelnie kell az egészségére.

2 - Sikeres vezető, de a magánéletben segítségre szorul. Jót tesz neki a társaság.

3 - Nincs előtte akadály, de hajlamos magának rosszul célt választani. Nagyon vigyázzon a másik nemmel!

4 - Rendkívül gyors felfogású, de ügyetlen. Érzelmei ingatagok, de ez kora előrehaladtával változhat.

5 - Kiváló a kreativitás igénylő feladatok elvégzésében, de sajnos egészsége nagyon gyenge, ezért figyelnie kell magára.

6 - Jól tud párt választani, de ijedős és gyáva, ha nem kap kellő bátorítást.

7 - Rendkívül hiszékeny, ugyanis számmisztika nem létezik. Fogjátok már fel végre.

8 - Képes arra, hogy felismerje mások hátsó szándékait. Jó emberismerő, de saját magával szemben nem kritikus.

9 - Alapvetően megbízhatatlan, de nyomás alatt nagy teljesítményekre képes, hosszú távú érzelmei viszont stabilak.


Mi jött ki?

2013. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^


No, például ezért mondom, hogy hülyeség. Nem azért, mert szkeptikus vagyok, hanem azért, mert ez annyira gagyi. A születési dátumomból vonogassak le meg adogassak hozzá... Ez nem jelent többet, mint mondjuk a napi horoszkóp.

A válaszok pedig annyira általánosak, hogy az, aki hinni akar benne, az úgyis magára ismer bármelyikben.

Aki ilyesmiben hisz, az lelki szegény.

2013. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 7-es pont alapján nagyon trolllodásnak tűnik. Nem feltételezem, hogy lehet igaz, de azt se, hogy kamu. Lehet, hogy létezik, mert más nem hiszi. Valaki látott már 2 órán keresztül kétlábon álló asztalt szellem idézés során és van aki nem. Azért, mert valaki valamit nem lát vagy nem hisz az nem biztos, hogy nem létezik! Értelmes válaszokat kérnék és nem trollkodást, sem offolást.
2013. jan. 28. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!