Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok asztrál utazást...

Hogyan tudok asztrál utazást csinálni, illetve mivel jár ez?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy mások gondolatainak, illetve érzéseinek olvasását hogy tudom magamban kifejleszteni.

2013. febr. 3. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Dr Bruce Goldberg

Asztrálutazások kézikönyve

olvasd el online is van és majd képben leszel

2013. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na és aztán paravédelmed hogyan lesz öcsém?

úgyse vagy elég kitartó hogy megtanuld.


a gondolatolvasás meg egyáltalán nem mókás, mivel sérti a szabad akarat törvényét és csúúnya rossz karmákat adnak érte. Egyébként meg egy szint fölött magától jön. Egy erkölcsi szint fölött.

2013. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod, hogy nem vagyok elég kitartó?
2013. febr. 3. 13:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked valami képed akkor lehet kilétemről és milyenségemről, ha hackeled a gépemet. Viszont ez esetben is csak TÉVES képed lehet rólam, ráadásul, ha így van, mármint hogy hackeled, akkor tudd: ez büntetendő!!
2013. febr. 3. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy ezen az oldalon jelen vagy, eleve diszkvalifikálod magad a magasabb beavatási szintekből. Elcseszted.
2013. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy bármit is elcsesztem volna mester :d .
2013. febr. 4. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!