Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kristályko...

Mi a véleményetek a kristálykoponyákról?

Figyelt kérdés

Sajnos létezik 1-2 hamisítvány, de van pár ami valódi.

Míg a Mitchell-Hedges elnevezésű kristálykoponyának a megtalálásának valós körülményei még most is rejtély, ettől függetlenül a koponya valódi és még most sem tudjuk elkészíteni csak több éves munkával, modern elektronikus eszközökkel. Azonban az állkapcsot lehetetlen lett volna kivágni anélkül, hogy darabokra ne törjön.

Az 1960-as években a Hewlett Packard elektronikai és informatikai cég, amely a kristályokat széles körben alkalmazza, vizsgálat alá vetette laboratóriumi körülményeknek. Ezek tények, megtörténtek.

Tény: nem a mi korunkban készült, valódi tiszta kvarc,alapanyaga teljesen természetes, egy tömb kristályból készült a lecsatolható állkapoccsal együtt... Az elektromikroszkóp nem talált bizonyítékot arra, hogy modern eszközökkel munkálták volna meg, tehát min.300év szűntelen csiszolásra lett volna szükség arra, hogy elkészítsék anélkül hogy eltörik,bereped stb.

Kitűnő optikai tulajdonságokkal bír, úgy irányítja a fényt, hogy az a szemüregen át távozott.

Megtudta állítani a villamos energiát



2013. febr. 6. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem mind kamu.Hamisítványok,vagy a vizsgálati eredmények is hamisítottak,hogy bulvárt és sikerkönyveket csinálhassanak belőle-a hasznon meg osztoznak a laborral.Üzlet ez is csak szerintem.
2013. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Első te nem vagy normális...és még a hívők a hülyék és az öszeesküvés elmélet szülők. Tudod mit? Igazad van. Az összes labor, aki letesztelte (nemcsak ez, hanem a British Museum stb. ) mind összefogtak, hogy jujj hazudjunk a népnek ezt meg azt, aztán pár író, akinek semmi köze nincs hozzánk, írjon róla könyvet, amiből mi semmi pénzt nem kapunk! Teljesen logikus :DDDD

NEM, a vizsgálati eredmények valódiak.

2013. febr. 6. 21:33
 3/23 anonim ***** válasza:
32%
Ráadásul,ha jól tudom,azóta "eldugták" valahová az eredeti koponyát a megtalálók,számomra ez is azt bizonyítja,hogy átverés.
2013. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ok,akkor az ufók ajándékozták az indiánoknak...
2013. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Rosszul tudod, a koponya átöröklődött, mivel az eredeti nő tulajdonos elhunyt pár éve. Azóta is számtalan múzeumnak adják oda és labornak is.
2013. febr. 6. 21:42
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Pénz nagy úr, kristálykoponyákat azért hamisították hogy pénzt csináljanak belőle, pont mert sok ilyen hiszékeny ember van mint te kérdező.
2013. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

Az elsővel értek egyet.

Amikre hivatkozol, azokról NINCS hivatalos adat. Csak valaki hivatkozik rájuk.

2013. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

De van hivatalos cucc róla.

Egyébként bírom a szkeptikusokat. Ha valaki mond egy dolgot ami nem fér bele a képükbe, akkor valamilyen tudósra,orvosra,csillagászra stb.re hivatkoznak, hogy "hát ez megmondta hogy nem úgy van, na meg miért titkolnák" és a hasonlóak, ha a hívő hivatkozik ilyen cégre,emberekre akkor az ő módszerük már nem érvényes merthogy "jujj az adatok hamisak, hazudtak!".... gyerekesek vagytok.

2013. febr. 6. 21:48
 9/23 anonim ***** válasza:
24%

"Megtudta állítani a villamos energiát"


Nekem van egy műanyag székem ami teljesen jól szigetel az áram ellen, akkor én vagyok az atyaúristen?

2013. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

nézzétek, hogy eldugták a koponyát, húha!

http://www.youtube.com/watch?v=XB18ntieq_M

2013. febr. 6. 21:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!