Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval olyan gondom van ,hogy sokat hülyéskedek van sok barátom és haverom is akik úgymond szeretik is a dumám és hívnak is sok felé bulizni. Meg baleknak sem lehet nevezni mert van nőm meg sok flörtön túlestem és nem esik nehezemre a csajozás de valamiért nem tudok megnyílni és beszélni az érzelmeimről csak ritkán és úgy vettem észre ,hogy egy idő után már csak bohócnak néznek az emberek azok akik jobban ismernek tudják ,hogy milyen vok és tiszteletben is tartják, de akik csak "felszínesen" ismernek azt hiszik bohóc vagyok és flesselni akarnak rajtam persze ilyenkor azért rájuk fenyítek és én is kicsit lesokkolom őket ,hogy elmenjen a kedvük az ilyenektől ha véletlenül éppen megnyílnék akkor meg van ,hogy nem is vesznek komolyan mert azt hiszik megint hülyülök és félek ,hogy kinevetnék az érzéseim! köszi a válaszokat előre is!
2013. febr. 23. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen ezoterikus vonatkozása van ennek?
2013. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ahelyett ,hogy segítenél vmi jó tanáccsal kötözködsz! hova rakhattam volna szerinted? nincs más témakör ahova rakhattam volna azért gondoltam ezotérikusra mert emberi személyiséget jelképez amit írok és pl horoszkopok is ilyenek
2013. febr. 23. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy fiatal vagy, ne ijedj meg, nem vagy elveszett ember, most ennek van itt az ideje. Ismerkedésnek, keresésnek, eligazodásnak, próbálgatásnak.

De lehet, hogy már belül készülődik az igazi éned. Még nem ismerhetik azt az oldaladat, amit eltitkolsz. Olvass irodalmat, szerelmes verseket, regényeket, keresd az igazi Élet igazi mestereit, akkor lassan megkomolyodsz, és a viselkedésed is mélyebbé válik. Akkor majd olyannak látnak.

2013. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ez már segített valamicskét :)
2013. febr. 25. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!