Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami karmikus jelentése...

Van valami karmikus jelentése annak, ha folyton egy dal jár a fejemben?

Figyelt kérdés

Egy meséből van egy üreginyúl dal, és amióta hazaértem csak ezt dúdolom, közben csak a dallamát tudom, a rendes szöveget nem, meg nem is tudom honnan szedtem.... ("tárá-páppárá-páppárá-üreginyúl! párá-rá-rá-rárá, dum dum dum")


Még valami, az előbb láttam egy üreginyulat egy könyvben, lehet valami köze a kettőnek egymáshoz?


2013. márc. 8. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kezdem unni az idióta kérdéseidet! :@
2013. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vegyem le a nevem, hogy ne menjek olyan töményen befele? :) Egyébként is ez nagyonis komoly kérdés.
2013. márc. 8. 15:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Aha, komoly...

Ahhoz, hogy Neked a fejedben van egy dal dallama, mégis mi a fészkes fene köze van az ezotériához? :D

A nevedet meg nem kell elrejtened, mert attól, hogy nem látjuk, attól még Te írod ezeket a kérdéseket.

2013. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha elrejtem a nevem, támadhatatlan vagyok mert nem látsz, te nagyokos. :P De úgyse fogom leszedni mert tetszik. :))
2013. márc. 8. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Ajj, Istenem! :D

Hiába szeded le a neved, mert a kérdés(ek) öhm... minőségéből már akkor tudom, hogy Te tetted fel a kérdést, amikor még meg se nyitottam! :P

2013. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hoppá, még a végén kiderül, hogy te vagy az atlantiszi fényjáró! O.O :D
2013. márc. 8. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges... :)

Az tulajdonképpen micsoda? :D

2013. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én mindig egy beszélő és gondolkodó tengeralattjárónak képzelem, ami víz helyett fényben megy.
2013. márc. 8. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Ó, igen, az én vagyok, csak nem vagyok tengeralattjáró formájú. :D

Ja, és mellesleg Ré napisten is Én volnék! :P

2013. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-össel vigyázz mert Ő egy látó :P
2013. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!