Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan fógjak a telekinézishez...

Apor99 kérdése:

Hogyan fógjak a telekinézishez? Lécci váaszoljatok! Köszönöm.

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 18:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hallottál már az ürességmeditációról? Amennyiben igen, akkor próbáltad már hosszú távon? Javaslom a kipróbálását, mert sok életterületen fontos eredmények érhetők el annak használata során.

Esetleg nézd és hallgasd meg a következő kisfilmet: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WBbLs..

Magyar narrátoros változatban és feliratos formában is megtalálható a videó a www.youtube.com oldalon.

Van egy könyv, amelynek címe: A telekultikus erő. Ezen a vonalon is elindulhatsz, ha van kedved olvasni.

Tiszta tudat, mentális erő, kitartás, gyakorlás, valódi meditálás, fegyelmezettség - ezek szükségesek szerintem ahhoz, hogy erősítsd a pszichikus képességeidet.

Sok sikert és kitartást kívánok Neked a gyakorláshoz!

2013. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

@7!

Nálad a pont!

"A szótár meghatározása alapján pont azok az ezoterikusok, akik legjobban elhatárolódnak tőlük, és azok a legkevésbé, akik űzik."


Azok, akik ezoterikusoknak vallják magukat, még arra a fűre sem léptek, ahol a valódi ezoterikusok járnak.

2013. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Sziddhik, avagy a misztikus képességek titka

A XIX. század második fele óta egyre szélesebb körűvé vált a nyugati világ érdeklődése az ezoterikus tanok iránt, s e terület kutatói egyértelműen kelet, ezen belül pedig India felé fordultak a misztikus képességek, a titokzatos erők titkának kutatása során. Az első indiai utazók és kutatók számos csodáról számoltak be, melyeket indiai jógik mutattak be, kezdve attól, hogy élve eltemettették magukat vagy hosszú időre víz alá merültek, egészen addig, hogy lebegni tudtak, vagy éppenséggel nyomtalanul eltűntek megfigyelőik szeme elől. Mind a mai napig hallunk olyan indiai misztikusokról, akikről az a hír járja, hogy tudnak olvasni mások gondolataiban, meg tudják jósolni a jövőt, vagy éppen tárgyakat varázsolnak elő a semmiből, esetleg az érintésükkel gyógyítanak. Nos, nem vállalkozunk arra, hogy e legendák valódiságát igazoljuk vagy cáfoljuk, azonban az érdeklődő olvasó kedvéért áttekintjük azokat az információkat, amelyeket a Srímad-Bhágavatam tartalmaz a misztikus képességek (sziddhik) mibenlétét, valamint e képességek kifejlesztésének módját illetően.


Folytatás itt: [link]

2013. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kellene már írni egy panaszlevelet a moderátoroknak, hogy nem véletlenül szoktuk bejelentgetni a nem megfelelő kategóriában kiírt kérdéseket.

Vagy nekik is javasolni kellene a Google-t és a Wikit arra az esetre, ha nem tudják egy-egy szó jelentését.

Gyakorikérdések, én így nem szeretlek...

2013. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Wadmalac ***** válasza:
...Én meg kivárom ,amíg a közvéleményben (és a tudományos világban is) a paranormális jelenségek átkerülnek az ezotériából a tudományos kategóriába. Mert lehet valaminek a létezését tagadni, de akármennyi is körülötte a dudva, a mag előkerül és a tények előbb-utóbb győznek.
2013. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hogy bővítsem az értelmes válaszok sorát... nagyon sok gyakorlat van, amivel fejlesztheted, szerintem keress rá ...google.. amúgy a legegyszerűbb szerintem a psy kerék, próbáld azzal először
2013. ápr. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!