Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a márciusi tél a világvége,...

Ez a márciusi tél a világvége, az új jégkorszak kezdetének előjele lehet? Valójában most indul a világvége?

Figyelt kérdés

Ugye december 21-re mondták, de most talán látszik a jégkorszak kezdete, nem lesz termés, nyáron is fagy lesz, ráadásul itt [link] azt jósolják, hogy májusban is ilyen lehet az idő!

Ez a vég kezdete? Lehet!



2013. márc. 27. 20:09
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
48%
Igen eljött a Finn Végítélet, új jégkorszak jön és még a benzin is megfagy! A Világkormány már titokban megépítette a búvóhelyeket és kiválasztotta a túlélőket.
2013. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
82%
Ezt az okorseget egyedul talaltad ki vagy segitettek?
2013. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Eddig is jégkorszak volt, úgyhogy új nehezen jöhet.
2013. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
ez nem ökörség! csak a megjósolt világvége akár késhetett is! miért ne késne pár hónapot? amúgy lehet olyan esemény történt december 21. én amit nem vettünk észre és a föld emiatt lassan megindul a jégkorszak felé! úgy hogy csak most kezdjük észlelni! és ez a kezdet, legalábbis az én elméletem szerint!
2013. márc. 27. 20:19
 5/54 anonim ***** válasza:
77%
Globális felmelegedésről nyervognak majd jégkorszakról! Harmadik lehetőség nincs?
2013. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%

Akkor figyelj te csokott agyu:

Ez az idojaras azert van mert a jegsapkak olvadnak (foleg az eszaki) es ez befolyasolja a szeljarast is, ezert a sarkvideki levego sokkal delebbre is eljut.

Remelem figyelmesen elolvastad, bar ketlem hogy fel tudtad fogni.

2013. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
74%
ajánlom figyelmedbe az időjárás előrejelzést,hétvégétől jön a felmelegedés
2013. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

az időjárás előrejelzés sokszor nem helyes! lehet nem jön semmi felmelegedés, hanem inkább lehűlés!

a fagyos világvége szerintem itt van! ha majd télen is fog hullni a hó akkor nekem lett igazam, ha nem akkor nektek!

2013. márc. 27. 20:36
 9/54 A kérdező kommentje:

vagyis azt akartam írni, hogyha majd nyáron is fog hullni a hó, akkor nekem lett igazam!

de ha igazam lett, akkor tényleg itt a jégkorszak és lassan alakosság nagyrésze egyszerűen éhenhal! nem lesz termés, az állatok megdöglenek, óriási katasztrófa várható!

2013. márc. 27. 20:38
 10/54 anonim ***** válasza:
79%
Majd ha télen is fog hullni a hó? Asszem akkor nem lesz nagy gond! :-)
2013. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!