Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az illuminatusnak mikoze van...

Az illuminatusnak mikoze van Luciferhez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 01:34
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Nos kaptam regen egy levelet

arrol szol,hogy a kezdetekben hogyan alakult meg minden

akit erdekel irjon privatott

2013. márc. 30. 03:18
 12/52 A kérdező kommentje:
es ir arrol is,hogy Isten szandekosan kuldte Lucifert hogy probara tegyen minket stb...
2013. márc. 30. 03:19
 13/52 anonim ***** válasza:

"Több milló ember mutogatka a "rock"jelet úgy, hogy azt sem tudják,hogy ez egy sátánista imádat kifejezése."


Ha nem tudják, akkor nyilván nem azért mutatják, mert sátánisták, hanem teljesen más okból. Gratulálok. Vagy a pokolban azért van egy "rock jelet mutató számláló", aminek a statisztikáit az ördög néha Ac/Dc pólóban Isten elé tolja, hogy látod, a pokol lesz az úr a Földön?


"Vannak akik csak élnek a világban de nem értenek semmit ha meg mégis valaki elmagyarázza akkor meg az a hülye."


Szerencsére itt vannak nekünk az olyan fényhozók, mint ti és kivezetnek minket a sötétségből, mint Lucifer (kérlek NE locsold le szentelt vízzel a monitort, árt neki :D).

2013. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
40%

"...es ir arrol is,hogy Isten szandekosan kuldte Lucifert hogy probara tegyen minket stb..."


Ezek szerint, ha az illuminátusok valóban Lucifer követői, akkor Isten küldöttének követői (aki ugye próbára teszi az emberiséget). Vagyis az illuminátusok egy nagy, isteni terv eszközei.


Meg is nyugodtam.

2013. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

"...ezzt sem tudják sokan mikor rock jelet mutatnak a kezükkel akkor a sátánt imádják."


Ez azért van, mert nem a sátánt imádják, hanem egy adott közösséghez való tartozásukat fejezik ki ezzel. A kemény rock zenében mára ez egyezményes szimbólum lett, gyakorlatilag nulla mögöttes tartalommal.


Legalábbis nem azzal, amit mögé látsz.


Bár a rockzenében valóban feltűnnek ördögre és sátánra utaló szövegek, hiszen a tiniknek minden menő ami ellentétes a szüleik által beléjük nevelt keresztény világképpel. Egyfajta lázadás ez, amit a rocksztárok kihasználnak a sikerük érdekében. Ez csak azt bizonyítja, hogy pénz és sikerorientáltak. De nem feltételezi bármilyen titkos világromboló szervezethez való viszonyukat.


A kemény rock zenéknek súlyos tízmilliós rajongótábora van. Közülük elenyésző kisebbség vallja magát sátánimádónak, a döntő többség kinövi a sátános posztereket és pólókat, aztán családot alapít és boldogan (vagy ha illuminátusokat keres minden sarkon, akkor boldogtalanul) él, amíg meg nem hal.


A magam részéről is ezt az utat választottam, és inkább élek boldog tudatlanságban a gonosz, minthogy minden bokor alatt gaz materialista sátánistákat vizionáló neurotikus legyek.


Mondjuk azt nem tudtam, hogy mindezt a tudatlanságot (többek között) Beyoncé irányításának köszönhetem. De soha rondább mentort!


Hol az a chip? Jöhet!

2013. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Az illuminati a szukseges rossz, azert van,hogy teljesitse amit kertek toluk:D de viszont csak egy ideig lehetnek itt:) az itelet napjaig:))
2013. márc. 30. 13:58
 17/52 A kérdező kommentje:
De ahoz hogy ezt megertsed elkelll olvasnod a levelet utanna minden tiszta lessz
2013. márc. 30. 13:58
 18/52 anonim ***** válasza:
91%

8:57 es,hát most már tudod,érdemes volt ide regisztrálnod.

Sok minden szárad Beyoncé és Rihanna lelkén:D

Én is,amióta ide regisztráltam egyre "világosabb" leszek,már lehet a sötétben is világítok :D

2013. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok válaszolni a kérdésre nem értettek semmit akkor minek írogattok?

Nem jobb lenne kimaradni az olyan kérdésekből amihez fogalmatok sincsen?

2013. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
Kérdező,miért nem írod ide ki azt a levelet? Persze,csak akkor ha nincs benne semmi személyes...
2013. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!