Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, David Icke...

Mit gondoltok, David Icke srizo, elmetébolyult vagy csak a pénzt szedi be a hülyeségeiért, estetleg mindkettő?

Figyelt kérdés
Neki köszönhetjük a plejádokat,reptoidokdt,meg a reptilanokat vagy miket?Meddig tart még az ámokfutása?Nyugdíjba vonulhatna már!

2013. márc. 31. 19:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat,egy-két betűt mellényomtam,kihagytam,azért remélem értitek miről van szó?
2013. márc. 31. 19:41
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Ő egy zseni, csak az ilyen lángelméket a maguk korában nem értették meg, mint te sem. Majd az utókór igazolja őt.
2013. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
David Icke szerintem egy kirakatember, aki igaz információk közé bekeveri a hazugságait, valószínű a háttérből fizetik...
2013. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

valahonnan szponzorálják de ellehet gondolkodni is két alternatíván

1 azért fizetik h minél több elfedett igazságot tárjon a nyilvánosság elé, ezzel is gyengítve azokat akik mindezt eltüntetni szeretnék

2 azért fizetik h elfeledettnek hitt információt dezinformációnak tüntessen fel ezzel is összezavarva és megtévesztve tartsa az igazságot kereső embereket

2013. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ez az emberke miket állít még a gyíkokon kívül,hosszadalmas elolvasni,amik a neten vannak!Rengeteget beszélnek róla mostanság,azért érdekel
2013. márc. 31. 23:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Holdkóros, de kreatív, azt meg kell hagyni. Én nem hagynám, hogy a hülyeségét terjessze, mert sajnos túl sok az együgyű ember, aki hisz neki.
2013. ápr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindhárom.
2013. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pénzzé teszi a fantáziáját egyébként manapság minden üzlet még a hazugságok is sajnos.
2013. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#9: mondja az, akinek már az írásáról látszik, hogy 90 IQ alatt van ;)
2013. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
David Icke egy zseniális kapitalista aki eladja magát a sok szerencsétlen életű nyomoréknak.
2013. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!