Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Írnátok pár kísérteties...

Írnátok pár kísérteties sztorikat amik veletek történt meg?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekelnek ezek a természet feletti lények. Nekem is van pár történetem róluk de most jelenleg azt szeretném kérni tőletek h ti írjatok le pár történetet ami veletek történt meg! Nagyon kíváncsi lennék rájuk és nagyon meg köszönném őket. (Ha lehet minden részletről számoljatok be.) :)

2013. ápr. 1. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Délután motoroztam, és már majdnem lement a nap. Egyszer arra lettem figyelmes, hogy nincs semminek se árnyéka. Se a motoromnak, se a házaknak.
2013. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

18:06


Hiba a Mátrixban.

2013. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy, hogy tényleg :D. De nagyon furcsa volt, azóta sem tapasztaltam ilyet.
2013. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
55%
Mikor az asszony elkezdett sztriptízelni :D
2013. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Lekapcsoltam a villanyt és egy szilvás buktát találtam az asztalon és éppen harlem shakezett a gagnam style zenéjére.
2013. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
mellem ült egy rohadt büdös csöves a buszon. senkinek se ajánlom
2013. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fenn voltam az uncsitesóm szobájában egyedül, épp szellemes sztorik után, amikor, hirtelen, kinyílt magától az ajtó, és nem volt ott senki sem, szél sem volt, semmi sem volt, ráadásul már azelőtt 30 perccel beraktam. Ú, akkor nagyon megijedtem, leszaladtam, a villanyt sem emrtem lekapcsolni kimenet. mikor legközelebb ott voltunk, elmondtam ezt az egészet az uncsitesómnak, és mondta hogy ilyen már rengetegszer volt neki is. Simán valahogy rossz a zár. Azóta már 2X megismétlődött ez, de már egyáltalán nem félek tőle, mert mostanában nem nézek szellemes filmeket, se egyáltalán semmi félelmetessel nem foglalkozok, és azóta tök bátor lettem. XD
2013. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hülye válaszok nem kellenek:D
2013. ápr. 1. 20:37
 9/20 A kérdező kommentje:
19:52 köszii:)
2013. ápr. 1. 20:38
 10/20 anonim válasza:
Moziban dolgozok, és a gépházban nem egyszer láttam a szemem sarkából sötét árnyakat mozogni. Félelmetes volt. Mikor rájuk akartam nézni, semmi nem volt ott, még valami tárgy sem, vagy valami, amit szellemnek vélhettem. De ha nem közvetlenül oda néztem, láttam mozogni alakokat.
2013. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!