Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Talán a földönkívüliek génmani...

Talán a földönkívüliek génmanipulált gyermeke vagyok?

Figyelt kérdés

Csodás nap ez reggel rájöttem arra hogy világunk tele van szellemekel, földönkívüli idegen lényekel, mágusokal, és érzem magamban is az eröt tudom hogy különleges vagyok, érzékelem a szellemeket, megkülönböztettem a földönkívüli lényeket, megérzem egy mágus jellenlétét 30 kilométeren bellül, arra tudok következtetni hogy én a földönkívüliek teremtménye vagyok.

Azok írjanak akik ébretek már így.



2013. ápr. 14. 10:28
1 2 3
 21/24 xKakashix válasza:
Nem te csak egy elbaszott hybrid vagy! ;D
2013. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Dalek Traak ***** válasza:
Te csak egy félre sikerült genetikai kísérlet eredménye vagy. Egy Solaforex nevű faj egyik egyede említette, hogy véletlenül itt hagytak a Földön néhány génkísérleti egyedet. Azt is mondta, hogy minél előbb el kell őket vinni innen, mielőtt a hülyeségükkel tönkreteszik az emberiséget.
2013. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Te csak egy idióta vagy egy lecsúszott alkesz aki már elb@szta az életét...
2013. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
agypéló .____.
2013. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!