Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A perverzió mennyire rontja a...

A perverzió mennyire rontja a rezgésszintet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, ha valaki segít sok emberen, távolba energiát küld, jósol, de mellett olyan földi pervzióknak hódol, hogy pl. bepisilős csajokra indul be az illető.

És napi szinten erre önkielégítést végez.

Ez mennyire kavarhat be egy spiritualitást járó egyén útjába, felemelkedésébe? Okozhat e szociális zavarokat is hosszabb távon?


Köszönöm! :) 30/F



2013. máj. 26. 06:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem. Én az előbb dugtam meg a csirkét, amit kivettem a fagyasztóból. Ettől függetlenül szerintem jó ember vagyok. Üdv: egy szcientológus pap
2013. máj. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
50 Hz-cel rontja.
2013. máj. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Aki valóban a spiritualitás útján jár nem perverz.Milyen energiát küld?Az ő szennyezett energiáját?Az ilyen embereket messziről el kell kerülni,legalábbis a spiriruális témákban.Ennek a "spirituális"embernek orvoshoz kellene fordulni.
2013. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Én meg a húgomra verem a farkam de nem csökkent a rezgésszintem.
2013. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

nem rontja, hanem a perverzió már magában rossz rezgésszint

így nem is fogod emelni ha ilyen vagy, előbb változnod kell, utána fog a rezgésszinted emelkedni

2013. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem, tehát akkor ne lepődjek meg, hogy szinte semmi fejlődést nem tapasztalok így, akármennyire is empatikus, meg jó ember vagyok belül, igaz?
2013. máj. 26. 17:48
 7/15 anonim ***** válasza:

Emberek, ne poénkodjátok el.


Kérdező: a tudásoddal az a baj, hogy bár a hitedet erősítheti, a gyakorlatban semmire nem jó. Nem fogsz tudni semmit sem megmagyarázni, csak belemagyarázni. (A kettő között az a különbség, hogy megmagyarázásnál meg tudod jósolni, hogy legközelebb, vagy más körülmények között mi lenne az eredmény. Belemagyarázásnál csak a már megtörtént eseményt tanulod meg a már sziklaszilárd világképedhez illeszteni. Így sem a világképed nem fejlődik, se alkalmazni nem tudod a jövőben a már megszerzett tudásodat.)


Ezért javaslom, hogy első körben legalább az általad használt fizikával kapcsolatos fogalmakat tisztázd (energia, rezgésszint - ez utóbbi nem is létezik, ehelyett a hullámok fizikáját).


Ha másért nem is, csak hogy megismerd a "szűk látókörű tudomány" álláspontját, mielőtt elutasítanád azt.

2013. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A szexuális izgatottság ha felébred már önmagában lerontja a rezgésszintet, eltölti az aurád a saját színével, meglátszik a kisugárzásodon, és minden normális ember észreveszi rajtad, még akkor is ha próbálod leplezni. A perverzió is ugyanez, csak ocsmányabb és talán ragadósabb is.
2013. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen ezzel a felvett perverzióval rontottam rezgésemen tartósan, hiába segítettem mellette másokon igaz? Ha ezt elhagynám és érzem, hogy menne is és képes vagyok rá már, akkor nagyot is ugorhatnék pusztán ettől a fejlődésben? :)
2013. aug. 8. 17:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaja, ezt el kéne hagynod, ez mellett a segités nem ér semmit úgyis lenéznének az emberek és ilyen vágyakat ha megosztod többet rontasz az embereken is, magadon is.
2013. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!