Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szoktatok gondolkozni azon,...

Szoktatok gondolkozni azon, hogy mi lehet a halál után? Mi a ti elméletetek?

Figyelt kérdés
mi van, ha mindenkivel az történik, amiben hisz? Mondjuk akik abban hisznek hogy újjá fognak születni, akkor ujjászületnek.. az is érdekes, hogy azt feltételezték a babák azért nem tudnak beszélni mert még tudják hogy kik voltak előző életükben.
2013. máj. 28. 21:01
 1/5 EagleHUN ***** válasza:
Én ha hinnék bármiben is a lélekvándorlás lenne a legszimpatikusabb.
2013. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szerint a lélek kiszáll a testből, és elrepül a mennyországba, ha beengedik, ha nem, akkor a pokolba kerül. Az én "elméletem" viszont az, hogy a halál után pont ugyanolyan, mint a születés előtt.
2013. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szpeti1991 ***** válasza:

"mindenkivel az történik, amiben hisz?"

Akkor én mától abban hiszek, hogy ha valaki ma éjjel 0:16-kor fekszik le, az következő életében milliárdos lesz.

No jóéjszakát! :D

2013. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossz kategória, ez ezoterikus kérdés.

A tudományban nyilvánvaló, hogy nem az történik veled, amiben hiszel, valamint a halál után a szétbomlás következik.

2013. máj. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszhajú elefántok leszünk, és soha nem fogy el a fasírt.
2013. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!