Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pálmalevelekről mi a véleménye...

Pálmalevelekről mi a véleményetek, szerintetek igaz, vagy hatalmas átverés?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 29. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
a igazság a 2 köszt van
2013. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

nagyon nagy átverés

addig el is hittem míg nem épült erre egy komplett turisztikai látványosság és cég!

mint ahogy minden tv ben be lett mutatva

te befizetsz több százezer ft ot h mondván megkeresik a pálmaleveled, majd ha megvan egy tolmács skype-n vagy videón felolvassa neked, esetleg ha skype n beszélsz vele tudsz is kérdezni, már ami rajta van a levélen.

de rengeteg olyan van akinek nincs is levele.

akkor mi van??

pénzt nem adják ám vissza.

régen amikor több ezer éve ezeket írták, csak azok élettörténetét írták rá pálmalevelekre akit látott a jós h egyszer személyesen el fog jutni oda, és akkor elmondják neki mi van rajta.

na most ahhoz h te oda vissza kifizess egy repülőjegyet közép-indiába, meg az ott tartozkodás alatti kaját és szállást, majdnem egy millió.

akkor miről is beszélünk, h van ott mindenkinek pálmalevele, aki el fog egyszer oda jutni,

persze a gazdagok biztos.

2013. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-es! A kettő közt nem lehet, vagy igaz, vagy nem. Vagy szerinted hol van a kettő között?
2013. máj. 29. 20:56
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is néztem, de szerintem kamu. Könnyű átverni az embereket azzal, hogy odamész és azt mondják, hogy már vártunk téged. Ezt kb. mindenkivel eljátszák.
2013. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi 2.! Ezeket a részleteket még nem ismertem. Nekem is tetszett a dolog, de ahogy az oldalukra léptem, elfogott a marketing-ellenállási érzés.
2013. máj. 29. 20:59
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Szerintem is kamu. Bár sok részletet nem ismerek, de elég sok logikai probléma merült fel bennem.
2013. máj. 29. 21:19
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Hány milliárd ember élt és él a földön azóta, hogy "állítólag" néhány szerzetes megírta a sorsokat?

Honnan vettek annyi pálmalevelet, hogyan szállították oda?

Mennyi ideig tartott a megírásuk? Hol tárolták, hogy ne menjenek tönkre? A több milliárd levélből hogyan keresik ki a tiedet?

Ez csak néhány kérdés, ami bizonyítja, hogy csalás az egész.


Ja és: megnéztem a facebookjukat!

Árlista:

Kutatási díj: 20.000 Ft + ÁFA

Beazonosítás, felolvasás és tolmácsok díja: 9200 indiai rúpia + Áfa (kb. 39.000 Ft + Áfa)

HAVI RÉSZLETEKBEN (kamat- és költségmentes):

A kezdő részlet 11.000 Ft egy összegben, majd 6.660 Ft/hó 10 hónapon keresztül.


Slussz poén: "várakozási idő minden eltelt héten több hónappal növekszik. (2009 óta az átlagos várakozási idő: 1-2 év!) Ezért kérjük, amennyiben még ebben az évben szeretne hozzájutni pálmaleveléhez"


Magyarul virítsd a lóvét és talán 1-2 év múlva kapsz valamit :)

2013. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen:)

Pont ezekre gondoltam én is.

2013. máj. 29. 21:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez gyanús.
2013. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A "pálmalevelek" igaz. Csak az lehet, hogy nem ugyanaz, ami a szolgáltatásban szerepel. Szerintem a szolgáltatás átverés, de pálmalevelek feljegyzések léteznek. Azt nem tudom biztosan, hogy ezt hívják-e Akasha Krónikának.
2013. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!