Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemidézés végén elfelejtet...

Szellemidézés végén elfelejtettem visszaküldeni a szellemet! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyre jobban érzem úgy,hogy követ a 4 éve halott barátnőm.

2 Hete idéztük meg az egyik haverommal a barátnőmet hogy beszélhessek vele de elfelejtettük visszaküldeni.amikor utoljára veszekedtünk majdnem megütöttem és most úgy érzem hogy meg akarja bosszúlni!!!! Eléggé parázok


2013. jún. 15. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
edd meg, mielőtt ő esz meg téged.
2013. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb írd fel egy cetlire.
2013. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Hulyegyerek!

Ne idezz szellemet.Sokan olyan marha viccesnek talaljak a dolgot meg jajj de izgi.Ami ilyenkor tortenik:Te szellemet idezel,megnyitod a kapukat,es jon a sok sz@r at.Demonok,sotet oldalt szolgalo lenyek,szellemek,negativ emptitasok.Olyan ez milor otthon kinyitod valakinek az ajtot es beszalad 3 hangya 1 eger,meg 5bogar.Ha valakinek a lelkevel akarsz beszelni,arra mas modszer van,plusz a valaszokat csak szenzibillel lehet kimerni 100%osan.

Kerd Szent Mihaly arkangyalt,hogy tisztitsa meg a hazat.Ja a masik ,ha olyan a szellem akkor radtapad,es a te energiadat eszi,abbol tartja fent nagat.Ami betegsegekhez vezet.

2013. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mennem kell mert eszre veszik az apolok hogy megint belopoztam az irodaba
2013. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai éjjel folyamán ki fog herélni, ez lesz a bosszú. Sajnálom.
2013. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szellem tényleg egy távirányítású robot lenne, akit ha ne küldesz vissza akkor van olyan hülye hogy itt marad?


:)))))

2013. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, haver bocs hogy ezt mondom, de eléggé megszívtad hogy ráadásul pont őt ragasztottad ide :)
2013. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fog bantani csak kovet mert 4 ev utan kicsit meghianyoztal neki de ha erdekel akkor mond neki,azt hogy leccives menny rl mert nem szeretnelek latni. De krrdezd mef hogy miert kovet
2013. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!