Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magyar Reptilián?

Magyar Reptilián?

Figyelt kérdés

Egy blog ütötte fel a fejét, még az előző hónapban, aminek a vezetője egy lány, aki olyan dolgokat ír, olyan beszámolókat tesz közzé (szerinte, még viszonylag visszafogott témában), ami arra utal, hogy ő nem ember.


Van aki olvasta már a blogot? Vagy van vállalkozó ember, aki végigolvasná, és elmondaná, hogy még is ki lehet ez?


Úgy látszik, semmilyen bevétele nincs belőle, és még is vannak követői! Valamiért kezdek hinni neki, de nem tudom, ki mennyire jártas a témában!


Szerintetek?

Itt a blog: [link] (The Reptilian címen, de régebben Diary Of Decay volt a neve)


Kulturált, komoly kommenteket kérnék, különben töröltetem!



#magyar #idegen #UFO #természetfeletti #igazi #the reptilian #diary of decay
2013. jún. 16. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Reklámokat nem kérünk, ne itt hirdesd a blogodat :)
2013. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincs blogom, nem blogozok. Ezt is csak olvasom, mert érdekel a téma, de kíváncsi vagyok ezzel a témával kapcsban más véleményére is, mer akik a blgoba írnak, azokú gylátszik egyetértenek vele. Vagy ott van az a David gyerek is, és ő rá is mondják, hogy kamu, de van aki meg azt, hogy nem.
2013. jún. 16. 15:04
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Egyre nyílvánvalóvá kezd válni a Reptoidok itt léte. Ez természetes folyamat, a szkeptikusok is hozzászoknak majd.
2013. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Szecsői Tibor ***** válasza:
72%
Nagyon futólag belenézve a blogba, egész mérsékelten tesz csak jót az állításai hitelének az a tény, hogy egy olyan képet mutogat, és állítja, hogy a rajta lévő lényt ő felismerte, ami (ha jól emlékszem) az Animal Planeten futó egyik műsorban szerepelt, és elismerten kamu dokumentumfilm :).
2013. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, hogy tudja, hogy az a kép az AnimalPlaneten volt, mert olvasta, de ő mélyebben lát a dologba, és többet is kivesz belőle, mitnsem a felületes dolgokat amiket állítanak.


egyébként a médiáról már beszéltem vele skypon.:


"....A média sose azt mondja el, mutatja be, ami a valóság. Nézz a blogomra, elég visszafogott vagyok, mert ezt mutatom nektek, de honnan tudhatja az olvasó, hogy nem épp egy embert boncolok a másik szobában? Nem látod, mert nem akarom, hogy lásd. Azt látod, amit engedek, s azért, hogy azt hidd, amit az adott tényből hihetsz! Így vezetlek titeket. A "tudósok" is csak találgatnak, hasonló téren, de vajon ők látják azt, amit én? Nem, mivel nem nyitottak rá, más szabályok szerint élnek, amik tévutakat mutatnak, és a valós utat elfedik."


ezt írta pár napja.

2013. jún. 16. 16:29
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Csak második lehet 404-es után. Ő nagyobb Reptoid !


Meg kell őlnie és ennie 404-est, de előbb meg kell hogy gyalázza. Az évszázad párharca körvonalazódik :xD

2013. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Érzem az iróniát, de csak mellékesen, ez nem így működik. :D


a lányt ismerve amúgy, előbb enné meg az embereket, mint azt... :P

2013. jún. 16. 17:57
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ez hülyeség. Én is írhatnék olyat hogy az univerzum másik feléből jöttem egy csillagon keresztül amit a Föld közelében letettem és így lett a nap.-.- És ha te ezt elhiszed amit a blogban ír a te bajod nem az enyém de ez nem normális, hogy ilyeneket elhiszel. Szerintem is vannak földön kívüli lények de ez egyértelműen kamu.
2013. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem érted. Nem olvastad a blogot, ő sose mondott olyat, hogy másik faj, más bolygórol jött!
2013. jún. 16. 18:21
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy nem mondott a Reptoidok itt fejlődtek ki a belső földben, azaz a föld gyomrában. Most özönlenek a felszínen.
2013. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!