Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek sikerült átkot...

Valakinek sikerült átkot szórni? Kíváncsi vagyok : )

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 21:46
 1/9 anonim válasza:
Minden nap
2013. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Nekem van egy nagyon undok ismerősöm, sajnos együtt dolgozunk. Már nagyon elegem volt belőle, és amikor nem hallotta sziszegtem utána, hogy legyen átkozott.

Nem tudom, van-e összefüggés, de azóta daganatos volt (már gyógyult), elvált, meg kb. másfél hónap leforgása alatt kétszer fújták meg ingóságait. Ja, és a munkahelyen is kezd rosszul állni a szénája.

2013. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Butaság. Az anyag nem alakul át egy ember kérésére. Akkor már senki sem élne a földön, mert mindenkit valaki már megátkozott volna. :) Olyan van, hogy valaki saját magát átkozza el. Én ismerek egy ember, egy lányt természetesen aki meg volt győződve arról, hogy én átkoztam el, és egy közös ismerőstől tudtam meg, hogy sok pénzt költött átoklevételre. :) Csak sajnálni tudom, mert ő annyira haragudott rám, hogy nem tudta elhinni, hogy én nem. Ha akartam volna se tudtam volna hol kezdjem az elátkozást, de persze minek tettem volna? Attól nekem miért lenne boldogabb az életem. Sajnos vannak akik olyan fontosnak tartják magukat, hogy azt hiszik még titokban is velük foglalkoznak az emberek. Egy időre talán sikerült elhinnie, hogy senki sem akarja bántani, de az ilyen ember egész életére elátkozza saját magát. Ha lenne ilyen, tudományágnak hívnák és lehetne belőle doktorálni. Sajnos a jövendőmondás legtöbbször a sikertelen, tanulatlan, unatkozó, öregedő asszonyok és gyorsan a semmiből sikert kovácsolni akaró exhibicionisták mutatványa. És egy mutatványt illik megtapsolni, de semmi többre sem érdemes. :)
2013. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
És még valami. Semmi sem történik ok nélkül, ez igaz. Minden történésnek megvan a miértje, és sok ismeretlen, megfejthetetlen tett, gondolat és cselekedet vezet oda. Olyan létezik, hogy valakinek meg lehet keseríteni az életét, úgy érzem te is ílyen vagy 2 bejegyző, neked valószínű ez a kolléga nagyon megkeseríti az életedet, hogy te is fájdalmat kívánsz neki, de egy szisszenés nem fog daganatot okozni neki, ugye te sem gondolod komolyan. Könnyű visszafelé gondolkozni. Mindenkinek számos gondolata van, inkább gondolatfoszlányok és könnyű kapcsolatot találni egy történéssel, mert te is éppen pirosra gondoltál és éppen valaki más Amerikái filmet nézett és valaki éppen síelni volt amikor azt hallotta Amerikában piros hó esett. És ha valóban az esett volna, nem hinném, hogy hármótokon múlt volna. :)
2013. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acelsziv ***** válasza:

Én csak Babette anyóról tudok, aki Casablanka kikötőjében élt:

A kikötő babonás népe félt a kofától, mert egy matróz, akit megátkozott, elsüllyedt a Bermudáknál. Egy másik matróz őt átkozta meg, ezt fejbe verte egy lavórral, hogy az illető kórházba került. A kikötő babonás népe sok mindenfélében hisz és szívesen tiszteli a titokzatos egyéneket, különösen, ha ezek adott esetben fejbe ütnek valakit egy lavórral.

2013. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D köszi az értelemes komikat :D azért még várok ilyeneket
2013. jún. 18. 10:10
 7/9 anonim válasza:
60%
Én,már átkoztam volt osztály társamat egy hét mulva elütöte egy auto,és kimütöték a lepéjét fontos ha átkozol le kell védeni mert rád is rád jöhet
2013. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fekete mágia utá olvasgatok egy csomo informáciot már 4 éve hobbybol :) (komoly)
2013. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D
2013. jún. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!