Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan öltözködik egy spirituá...

Hogyan öltözködik egy spirituális ember?

Figyelt kérdés

Nem fake és nem troll kérdés.

Ezen a weblapon olvastam:

[link]


Hogy "Hamis spiritualitás: úgy viselkedni, beszélni, öltözködni, mint amilyennek egy spirituális embert elképzelünk. A spiritualitás ilyen imitálásának annyi köze van a valódi spiritualitáshoz, mint egy leopárd mintás anyagnak az eredeti leopárdbőrhöz."


Komolyan nem tudtam, hogy a "SPIRITUÁLISSÁG"-nak külső jegyei is lennének????



2013. jún. 18. 13:42
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogyan kellene öltözködnie... szerintem teljesen irreleváns. Belső tartalomról van szó, amely ugyanúgy megtalálható lehet egyenruha, mint nyakkendő vagy orvosi köpeny alatt.

Lehet persze "gurunak" öltözködni, hosszú, ápolatlan hajat növeszteni és gubbasztani egyszerű ruhákban, de ettől nem spirituális lesz az ember, sokkal inkább nevetséges.

2013. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ez éppen az adott egyén fantáziájára van bízva éppen ő hogyan képzel el külsőleg egy spirituális embert, kitudja?

Mondjuk eltudom képzelni, hogy egyesek egy hippit vizionálnak maguk elé :D

2013. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem úgy öltözködnek mint a nem spirituális emberek,régen volt jelentősége az öltözködésnek de csak mert más státuszban voltak(sámán,gyógyító stb)

amúgy szerintem ezt az oldalt ne nagyon olvasd,volt már hogy ritka nagy baromságokat írt

2013. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Így a :


Dívatos spirizuális [link]


Konzervatív spirituális : [link]


Újgazdag spirituális : [link]

2013. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azigen
2013. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Antimod ***** válasza:

"Így a :"


Inkább a magukat sátánistának mondók.

2013. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt a marhaságot vajon ki írta, ami a linkben van?A spiritualitásnak semmi köze az öltözködéshez.
2013. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az öltözködes talan ugyanaz mint a többi embere,de eszrevettem,nehanyat lattam, ujsagban,interneten,hogy mas ekszereket hordanak,talizmanokat,különbözö jelenteösegü nyaklancokat ,gyürüket,köveket stb.Akik mar igazan nagyon belegabalyodtak,hosszu ruhakat,van aki nagy keresztet akaszt a nyakaba stb.
2013. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Na aki így öltözködik, azt kell jómesszire kerülni . Az ilyenek nagyrésze profi szélhámos . Amúgy a spiritualitásnak semmi köze az öltözködéshez, magamból kiindulva én is normális ruhákat hordok .

2013. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sokszínűen. :D

A ruha nagy kifejező eszköz, elárulod vele a napi hangulatodat. Például egy szertartáson a fehér a legodaillőbb, de bármilyenben lehetsz. Egy sima rendezvényen, netán találkozón teljesen mindegy. Nincs mire odafigyelj. Úgy öltözz fel, ahogyan jól esik. Ha valaki, spirituális ember észrevesz, hogy x színű ruhában vagy, nem fog leszólni érte, maximum megkérdezi, hogy miért ezt választottad. Írj privibe, ha kérdésed van még spiritualitás terén.

Szakember vagyok.

2013. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!