Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet igazából őrangyal?...

Létezhet igazából őrangyal? Vagy nem tudom mi a megfelelő neve.

Figyelt kérdés
Tehát nem olyan amilyen a filmekben van, hogy leül a székbe és beszél hozzánk, hanem pl. olyan, hogy valamit megakadályoz. Nem egyszer már volt olyan velem, hogy szó szerint mindent megtettem az adott dologért (tehát nem csak lusta voltam és a sorsra fogtam), és mikor már a milliomodik kudarc után voltam, akkor kiderült, hogy nem sikerült ez vagy az, mert akkor valami baj vagy rossz történt volna velem. Jelen esetben is így vagyok. egy szituban. Lehet hogy hallgatnom kéne a jelekre?
2013. jún. 30. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig figyeld a jeleket, igen, és ne erőszakold meg a sorsod. :)
2013. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, akkor van.

Egyébként nincs olyan, hogy megerőszakolod a sorsod. Bármit csinálsz, te csinálod. Azért csinálod úgy, ahogy , mert olyan vagy amilyen. Aztán ha valami jól sül ki, akkor lehet mondani, hogy az őrangyalod segített. De van olyan, hogy valaki gyorsabban autózik, mint ahogy az őrangyala repülni tud, és karambolozik, meghal.

Akkor hol az őrangyal?

2013. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó hát persze vannak balesetek meg halál esetek is, és nem lehet mindig mindenki mellett ott egyfolytában valaki, de tényleg amikor ilyesmi történik velem tök szerencsésnek érezem magam. Egyszer régen pl. mikor középsuliban koleszos voltam elnéztem az időt és egy későbbi buszt értem csak el. De rettentő sokan voltak, és nem volt mentesítő járat, és szó szerint nem fértem fel. Én meg kis tizenéves fejjel tök kétségbe estem. Aztán próbáltam mindenféle átszállást kikombinálni de egyik sem sikeredett. Majd tök bonyolult módon kijutottam a vonathoz, ami pont előttem ment el. Nem volt mit tennem, hát hazamentem. Fel akartam hívni az egyik osztálytársamat, hogy szóljon az osztályfőnöknek, hogy kések az iskolából, de nem volt vonal. (ez régen volt, akkor még nem volt mobil). Már tényleg extrán kétségbe estem, akkor lementem az utcára hogy keressek egy telefon fülkét, és már a sírás kerülgetett mire végre elértem a barátnőmet, mikor mondja hogy semmi gond, hétfőn nem lesz suli, csak kedden. Plusz rengeteg ilyen volt az életemben, csak hirtelen most ezt írtam le.
2013. jún. 30. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem őrangyal volt, hanem nem figyeltél oda lesz- e tanítás.
2013. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy érdemes a jelekre figyelni. Hasonlót mesélt pár másik ember is. Amúgy ha kudarcot vall valaki az jelentheti azt is hogy vagy nem megfelelő a hozzáállása és ezért nem tud elérni egy bizonyos dolgot, vagy pedig még nincs itt az ideje. De ezek csak példák.

A sorsot megerőszakolni tényleg nem érdemes, csak én úgy fogalmaztam volna inkább hogy vannak emberek akik görcsösen és mereven akarnak valamit, semmit sem bíznak a véletlenre, egyáltalán nem figyelnek a "jelekre", viszont vannak emberek akik átesnek a másik oldalra és sodródnak az árral és kisujjukat sem mozdítják az előrelépésért. Ugye egyik sem jó. Sem a görcsösen akarás, sem az árral úszás. (Hanem a józanul haladás megfelelő de a jelekre figyelve)

2013. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Ez nem őrangyal volt, hanem nem figyeltél oda lesz- e tanítás."


Az egy dolog, de akkor felülök az első buszra, odaérek a koleszba, és 1 napig ott vagyok egyedül és kész.

2013. júl. 1. 16:02
 7/8 anonim válasza:

Aki hitt az égiekben,angyalok,-őrangyalokban én igen.Évek óta minden reggel imával kezdtem a napot,fohászkodtam Istenhez,ark-és őrangyalokhoz. Egészséget,erőt a munkánkhoz,boldogságot,harmóniát kértem,(és legfőbb vágyunkat,hogy a hónapok óta kérvényezett adósságrendező hiteligénylésünket ami utolsó szalmaszál a további nagyon szerény megélhetésünkhöz,létünkhöz megkapjuk,és végre ne kelljen beengedni a végrehajtót,de sajnos elutasítást kaptunk.) Minden vasárnap kiszenteltem kis lakásunkat,sok barátomnak,ismerősömnek,és munkám által a gyerekeknek én vagyok a lelki "szemetesládája",és számomra nagy öröm,ha segíthetek,de sajnos a férjemen,és (fiamon aki nem velünk él) kívül nincs senki aki viszonozná a mi bajunkat.

Eddig erősen hittem abban,hogy kérj,és kapsz,régen néha történtek velem azért pozitív dolgok is amit én válaszként az imáimért könyveltem el,de mostmár az elmúlt hónapok csapásai,betegségei negatív élményei miatt az az érzésem,hogy ebben a világban már csak csodák,véletlenek,és szerencsék léteznek,mely perpillanat úgy érzem minket nagyon-nagyon elkerül.

Úgyhogy nagyon-nagyon szomorú vagyok,és tanácstalan.

2013. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es sztem pont a válasz benne van a hozzászólásodban. Nem szabsz határt. Kérsz és imádkozol, de ahhoz hogy meg tudja valósítani az univerzum ahhoz neked is tenned kell. Az sem mindegy milyen szavakkal imádkozol. Ajánlom keress rá Forrai Ildikóra, sajnos a legtöbb videoja törölve lett... Csak a lélek tv-n elérhető..
2014. jan. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!