Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hogy kepzelitek el a halal...

Ti hogy kepzelitek el a halal utani eletet? Ujaszuletes tulvilag? Ki mit gondol errol?

Figyelt kérdés
sztem valami tuti h van a halal utan de sajnos elkepzelni sem tudom milyen elet var rank halalunk utan. Ti el tudjatok kepzelni?

2013. júl. 15. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:

A tudomány jelenlegi állása szerint nem létezik semmiféle "titkos összetevő", ami túléli a biológiai test halálát, és fennmarad az emberekből a haláluk után.

Te az agyad vagy. Ez a komplex vegyi szuperszámítógép dolgozza fel a külvilágból érkező információkat, ez tárolja az emlékeidet, a tudásodat, a személyiségedet, mindent, ami te vagy. Az idegrendszered vagy te magad.

Amikor az idegrendszered leáll, a tudatod megszakad, és megszűnsz létezni.

És most jöhetnek a megnyugtató tündérmesék a halhatatlan lélekről és a csodálatos túlvilágrólˇˇˇ

2013. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. ha nincs élet a halál után, akkor olyan mintha öntudatlan állapotban lennél, tehát nem rossz neked.


2. ha van élet a halál után, akkor a vagy a mennybe kerülsz, vagy a pokolba.


3. vagy egy másik elmélet szerint újjászületsz, de szerintem ez esetben ez úgy megy, hogy aki rossz volt, az olyan életet kap, pl. giliszta lesz, vagy Afrikába leszületik és éhezni fog, stb.

Ha meg jó volt, akkor gazdag ember lesz, vagy sas, vagy tigris, a lényeg hogy valami szabad erős élőlény. Szerintem.


Én például a másodikban hiszek, de mindenki maga dönti el. :)

2013. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudós, orvos!

Többsége a sötétben tapogatózik Istennek és tévedhetetlennek beállítva magukat.

2013. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én így.

Ahogy meghalunk, abban a percben megszületünk egy másik ember, vagy élőlény kölyke ként. Élünk, és megint meghalunk és újra egy másik lény leszünk.

2013. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs, nem tudtam befejezni. Szóval a tudomány véleménye szerintem mit sem számít.

Nem tudhatjuk persze biztosan, csak mélyen érezhetjük.

Szerintem több szól mellette, mint ellene, hogy van tovább.

2013. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem lesz a halál után élet,mert előtte nem nagyon.
2013. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Skywalker33 ***** válasza:

Teljesen biztos hogy nincs halál de van köztes lét és automatikus ujraszületés és van ennél magasabbrendű evolúciós út is.

Az emberiségnek van igazi tudománya is, igazi szellemi tudomány ami ma már mindenki számára hozzáférhető.

Ha nem kutatod ki az igazságot vagy a te igazságodat ebben az életedben akkor ezt az életet is elherdáltad...sajnos.


csoki

T :)

2013. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy lehet, hogy ha meghalunk és újászületünk, akkor hogy hogy a földi lakosság egyre növekszik. Mármint hogy kerülnek ide az új lelkek.
2013. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nagyon jól érzed, hogy "valami van".
2013. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!