Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani jó önismeret...

Tudnátok ajánlani jó önismereti, önmegvalósitásról szóló könyvet?

Figyelt kérdés

Jobb kategóriát nem találtam, ezért került ide, de kérem, hogy ne ilyen szellemvilágos halandzsát mondjatok, mert az nem érdekel.

Legutóbb Brian Tracytől olvastam a Személyes hatékonyságot. Valami ehhez hasonló kellene. Vagy mint volt pl. a Titok. Arról is ha lefejtettük a humbug mázat akkor egész jó dolgok voltak benne.

Szóval valami olyan kellene ami segit kicsit "beállitani" a gondolkodásom hogy pozitivabb legyen

köszi előre is


2013. aug. 10. 14:03
 1/4 acelsziv ***** válasza:
min szeretnél javítani?
2013. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 M@x ***** válasza:

Napoleon Hill - Gondolkozz és gazdagodj!

Amúgy Brian Tracy-t meg A titkot én is hallgattam, sokat segítettek:)

Hány éves vagy és milyen nemű?:)

2013. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
50 éves fateromat kezdték most érdekelgetni az ilyenek, unalmában olvasná. Ezért is mondtam h az ezoterikus dolgokkal inkább nem mérgezném az öreg agyát, de ha van 1-2 hasznos tipp amivel át lehet állitani az ember gondolkodásmódját az jó
2013. aug. 10. 14:40
 4/4 M@x ***** válasza:
Napoleon könyve perfekt:D
2013. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!