Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az az ikerlélek/ikerláng?

Mi az az ikerlélek/ikerláng?

Figyelt kérdés

Teljesen elment az eszem,valami pszcihés bajom van,vagy tényleg létezik olyan hogy érzem egy másik,idegen(talán csak kitalált) ember jelenlétét az elmémben?Hülye vagyok vagy élénk a fantáziám,vagy talán lehetséges az ilyen?


Csak tapintatosan,az őrülteket nem tanácsos felhúzni :)

Előre is köszönöm.



2013. aug. 13. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont nemrég láttam egy filmet amiben ez volt (nem végződött túl jól). Egyébként az ikerlélek, hát, ő a lelked másik fele, ezt jobban nem tudom megmagyarázni, akivel összetartoztok. Hogy érezheted-e őt mielőtt megismerted, hmm.. hát ha nagyon erős a kapcsolat? Nem tudom. Az is lehet hogy csak valami pszichés baj..
2013. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kapaszkodj... én egy fényképen láttam meg és eldőlt bennem minden... tudom miről beszélsz, most azon mesterkedek, hogy megismerjem, mert tudom, hogy ő az, szeretem! :)
2013. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.Atya világ!Remélem sikerrel jársz:) Nagyon tolakodónak gondolnál,ha megkérnélek,mesélj erről egy kicsit?Írj privátot,ha úgy gondolod...
2013. aug. 13. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges :)) Volt egy időszak, amikor én is azt hittem, hogy megtaláltam az ikerlángomat, de sajna tévedtem. Viszont még mindig reménykedem.

Egyébként én úgy tudtam, hogy az ilyen ikerlelkek nagyon hasonlóak, szóval először meg kell tanulnod szeretni és elfogadni magad, ahhoz, hogy együtt tudj vele lenni.

2013. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, a 2. válaszolótól én is elfogadnék egy privit, ha nem gond. Még a kedvem is jobb lett tőle :D
2013. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!