Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a rejtélyes...

Mi lehetett ez a rejtélyes telefonhívás?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Először is arra kérnék minden kedves válaszolót, hogy ne nézzetek bolondnak engem, mert amit mondani fogok ez teljesen komoly dolog! Számunkra elég rémisztő, és megmagyarázhatatlan dologról lenne szó. Először is leszögezném, hogy én és a párom is józan életű felnőtt emberek vagyunk, nem iszunk, és nem élünk egyéb tudatmódosító szerekkel. Tehát úgy történt, hogy párom ma éjszakára volt beosztva, tehát reggel 6-kor végzett. Én bevallom, hogy valóban szoktam kissé félni mikor így egyedül maradok éjszakára, de mit tehettem volna aludtam. Egyszer csak reggel 5:35-kor arra ébredtem álmomból, hogy Ő hív. Felveszem, és kétségbeesett hangon kérdezi, hogy: ,,Mi történt? Miért hívtál? És miért kérted olyan elkeseredett hangon, hogy hívjalak vissza, de azonnal?" Én hirtelen köpni nyelni nem tudtam, azt hittem még álmodom, és kérdeztem, hogy miről beszél? Ő magyaráz, hogy ez nem vicc, kb. 2 perccel azelőtt hívtam, ijedt, és sietős hangnemben, hogy hívjon vissza erre letettem. Na, ezután megnéztem a hívásnaplót, hogy esetleg álmomban hívtam volna, de semmi! 1 óra múlva párom hazaért, de addig lerágtam a körmöm, mivel nem tudtam ezt mire vélni. Most szólok, hogy Ő ugyanolyan rémült volt miután ez megtörtént,szóval nem poénkodott az 100%. Meg amúgy is, Ő sosem viccelődne ilyenekkel! Mi lehetett ez? Erre egyikünk se tud ésszerű magyarázatot. Tudom betegen hangzik, de tanácstalanok vagyunk! Ja és ma éjszaka több hihetetlennek tűnő dolog is történt a párommal a munkaideje alatt... Ha kíváncsiak vagytok leírjuk azt is, de most sokáig tartana...
2013. aug. 18. 21:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
Biztos, hogy nem poénkodott?
2013. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hmm, ez érdekes. Leírnád mik történtek még? Talán tudunk segíteni.
2013. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Párhuzamos univerzumba kerültetek.
2013. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
És az ő hivásnaplójában benne volt az a hivás?
2013. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Alvajártál, és álmodban hívtad fel aztán kitörölted a hívást. Ha az ő telefonjában benne van hogy tényleg hívtad ez történhetett.
2013. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Légy szíves írd le azt is, hogy mi történt a pároddal, lehet, hogy úgy össze lehetne rakni a dolgot. Mert ez még simán lehet, hogy valamilyen ismerősötök szórakozott, megviccelt titeket.


Aztán az is lehet, hogy valamilyen ébrenlét és álom közötti állapotban hívtad fel aztán kitörölted a hívást. Vagy egyszerűen csak a telefon nem mentette. Hívd fel megint és nézd meg, hogy menti-e.


Kérdéses még, hogy a párod híváslistájában benne van-e, hogy konkrétan a te számodról történt a hívás.


Ja és az is érdekelne, hogy az esemény óta történt bármi szokatlan a nap folyamán?

2013. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22:12-es xDDD
2013. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem félálmodban felhívtad, és rájöttél, hogy hülyeség, és kitörölted. Aztán estél vissza alukálni.


Mi történt még a pároddal?

2013. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Már nem válaszol,biztos megint történt velük valami.
2013. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nos az történt, hogy a párom munkájához hozzá tartozik, hogy szinte 10-15 percenként kell fényképet készítenie, egy hitelesített fényképezőgéppel, ami mutatja a pontos időt! (nem lehet megbabrálni valami miatt mert a fényképező beállításához csak számítógépen keresztül lehet hozzáférni) és hajnali 3 órakor éppen dolgozott. és 03:50-kor készített egy fotót és az óráját is megnézte a dátum, idő stimmelt elsétálgatott nagyjából 20 percet( ezt onnan tudja, hogy mindig ugyanazokat a dolgokat kell lefényképezni, és mindig ugyanazokon az útvonalakon megy. és az az út, amit akkor megtett azt nem tette meg még soha 20 percnél kevesebb idő alatt.) a másik fényképet amit készített az útja végén, a fényképező gép 03:55 percet mutatott. amikor ezt észrevette, megkérte a munkatársait (akik végig ott voltak mellette), hogy ellenőrizzék az órájukat. az ő óráikon az idő 03:51-03:53 volt, erre megnézte a saját telefonjain az órákat(2 telefonja van) mind a kettő 03:50-et mutatott, de csak 1 másodpercre (talán még annyira se.) aztán az összes óra átállt 04:09-re. (2 tanúja is volt ennek a fura történetnek, a páromon kívül.) és a párom engem sohase csapna be még viccből se! és az volt a fura, hogy 1 másodperc alatt visszaállt az idő és az út 20 perce visszatért. remélem értitek amit mondok mert elég érdekes! ha valaki nem ért valamit, majd válaszolok!
2013. aug. 18. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!