Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pécsiek segítségét szeretném...

Ditta93 kérdése:

Pécsiek segítségét szeretném kérni! Egy látó elérhetőségét szeretném megtalálni, valaki tud ilyesmiben segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem gondoltam még eddig ilyen dolgokra, de úgy érzem szükségem lenne rá. Hallottam egy látóról Pécsett, és szeretném meg tudni az elérhetőségét. Annyit tudok, hogy a hölgy neve Ildikó. Ha esetleg valaki tud róla, vagy van valamilyen oldala ahol az elérhetőségét megtalálom, azt nagyon megköszönném! :)
2013. aug. 20. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Ildikó nevű hölgy vezetékneve Csaló vagy Szélhámos. Ehhez még szkeptikusnak sem kell lenni. Szerintem hasznosabb lenne, ha mondjuk az Önismeret rovatban (vagy ahová illik) leírnád anonim a gondod, s biztos lehetsz benne, hogy hasznos tanácsokat fogsz kapni.
2013. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!