Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyenge a lelkem?

Miért ilyen gyenge a lelkem?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogyha valaki belém köt,és én elküldöm a p*csába,már akkor félelem érzetem van,pedig nem félek. Verekedésbe vagy konfliktusba keveredés közben vagy után remegek,még ha bajom sem esett és még nem is félek. Az ilyesmiktől nem félek,pláne a harctól nem,de akkor miért van ez. Mintha a sírás kerülgetne utána,még hogyha én védem meg magam,de fizikailag nem vagyok gyenge. Ha a testvéremnek beszólok,utána nagy bűntudatom van,ha nagyon durván szólok be neki,mert nem hagy békén,akkor meg már sírhatnékom van és bűntudatom. Ezt is nehéz leírni. Pedig öcsém nem sértődékeny meg elég idős serdülő,de mégis csesztet. Hogyan tudnám elkerülni,hogy ilyen gyenge legyen a lelkem ?
2013. aug. 22. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adrenalin, és így reagálod le a konfliktus- vagy veszélyhelyzeteket. A bűntudat más, az az, hogy előbb jár a szád, mint gondolkodsz, a többi nekem teljesen normálisnak tűnik.
2013. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyenge lélek, ez adrenalin, ahogy előttem is leírták. Ha komolyan zavar, akkor kezdj el valami küzdősportot, ott megkeményítenek.
2013. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
VAlóban! Nekem is volt, hogy összevesztem valakivel, annyira felhúzott, hogy rendesen remegtem a dühtől, és muszáj volt sírnom, akkor tudtam lenyugodni. Így jött ki belőlem a stressz.
2013. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kriste válasza:
100%
a harag rossz tanács adó
2013. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megy a zöld. Judo-Ju Jitsu-zom és Thai boxolok.
2013. aug. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!