Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sirius című film, vélemények?

Sirius című film, vélemények?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megnéztem régebben ,tetszett,érdekes volt,és egész hihető volt benne minden.
2013. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Linkelnéd?Szívesen csinálnék ebből is egy olvasónaplót mint régebben az igazság a hold dologról.
2013. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Möbiusz-szalag nem lehet linkelni. A magyar feliratot letöltheted ha beírod a gugliba a felirat letöltő oldalakról, a film pedig jöhet lefelé torrentről ( csak jó legyen az időzítés)


Azért azzal a trehány videóval ne hasonlítsd össze, arra én is emlékszem.


Az én véleményem a filmről: elég jó volt, de nagyobb volt a füstje mint a lángja.


Most inkább az alternatív energia források kaptak helyet a filmben. Ezek érdekesek voltak és van is bennük valami amit felvázoltak róluk.


A kis csontváz is érdekes volt, de nem találták sem földönkívülinek, de sem majomnak, de a DNS-e nem egyezik az emberével sem. Az egyetem kutatója, aki elvégezte a vizsgálatot a filmben NYÍLTAN beismerte, hogy nem mer róla semmi végkövetkeztetést mondani, mert nem szeretne magának ellenségeket. (azaz tudományos körökön belül).


Aztán ami nem tetszett benne és jobban spirituális téma csak, hogy meditálással és hasonló dolgokkal próbálták egyes E.T.-kel felvenni a kapcsolatot a sivatagban. Ez nem kézzelfogható, ez semmi, ezt az ember csak megmosolyogja még ha tényleg igaz is, mivel nem tapasztalta meg.


Nálam 10-ből 6-7 pontot ér a film, mert jó volt, de sok újat nem mutatott. Ezeket már láthattuk más filmekben is.

2013. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A napokban néztem ezt a filmet a joutuben! Itt a gyakorikérdéseken leltem a linket aszem, az ufó észlelések rovatban. Szerintem keress rá a joutuben, biztos megleled.

Véleményem? Hát az kicsit szkeptikusnak tűnhet, mert a végefelé, mikor ujjával megmozdította azt a valamit, úgy tűnt, hogy mintha egy fából faragott bábu lett volna. Ebből kiindulva az egész film, áltudományos magyarázatokkal spékelt, áltudományos baromság. Több hasonló dolgot vettem észre a filmben, de azokra már nem emlékszem.

2013. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Farkas András D. ***** válasza:
[link] Teljes film, felirattal.
2013. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!