Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Boszorkány barátnőt szeretnék!...

Boszorkány barátnőt szeretnék! Vki ismerkedne velem? 23/F

Figyelt kérdés
Szeretnék egy valódi boszorkány barátnőt, mivel szeretek mágikus dolgokkal foglalkozni. Nehéz olyannal együtt lenni, aki nem hisz abban, amiben én.

2013. szept. 9. 14:23
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Én meg egy varázsló pasit... :-)
2013. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dolog egyszerű. Elveszel feleségül egy tetszés szerinte, hajlandó nőt. 4-5 évet vársz. Boszorkánnyá fog válni. Ha ő nem, akkor az anyukája.
2013. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Boszorkányt? A boszorkányok nem a jószándékukról hiresek :) Jó boszorkányok nincsenek, csak a Harry Potterben. Sok mágia, ami hatást gyakorol más emberekre az akaratukon kivül, a fekete mágiába tartozik.


Én foglalkozom rég óta ilyen dolgokkal (de csakis olyanokkal, amik segitenek, tehat nem feltetlenul magiazok), egy darabig nekem is menőnek tünt, hogy boszinak neveznek... mig meg nem tudtam, mit is takar ez valoban.


22L

2013. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A boszorkány szerintem nem feltétlenül gonosz. Én úgy értem, h olyan lány, aki foglalkozik a mágiával (nem pedig olyan, aki mérgeket kever a teámba, és néha azt hiszem magamról, h egy kutya vagyok)
2013. szept. 9. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
pillanatállj! - ..hogy érted, h azt hiszed kutya vagy?(kifejtős,bitte!)
2013. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Salamon király lányát javaslom.
2013. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!