Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem biztos, hogy ebbe a...

Nem biztos, hogy ebbe a témába tartozik! A legjobb barátnőm hozott nekem egy karkötőt törökországból. Azt mondta szerencsét hoz, mert rajta van egy kék szemes medál vagy mi. Azóta balszerencsém van. Ez most igaz, hogy rosszat jelent? O_O

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én Tunéziából hoztam ugyan ilyet. (Tényleg szerencsehozó cucc elvileg). Szerintem te csak bebeszéled magadnak. :D
2013. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szerencsét, sem balszerencsét nem hoz. Csak mikor megkaptad, történt veled egy-két szerencsétlen eset és most már automatikusan a karkötővel társítod, így tudat alatt azt erősíted magadban, hogy balszerencsét hoz, így hajlamosabb is vagy szerencsétlenebb helyzetekbe keveredni, vagy azokra koncentrálni.

Ha kellemetlen érzésed van tőle, ne hordd.

2013. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

már nem hordom..:)

lehet, de olyan furcsa egybe esések..

Először is szakítottam a barátommal, másodszor a nővérem kórházba került, de csak egyszerű vagbél gyulladással amit sajnálok, de lehetett volna rosszabb is:/

harmadszor pedig két barátnőmmel is összevesztem.

Ja és nem csak nekem, hanem a többi barátnőmnek is hozott és nekik is balszerencséjük lett...

2013. szept. 9. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőd el akar tenni téged láb alól, ezért elvitte a karkötőt egy vendégmunkás zsidó fickóhoz, aki indiainak hazudja magát, még pöttyöt is tett a homlokára és egy kétlábú széken szokott ülni egy barlangban, egy szakadék fölött, ahol ópiumot éget és ő elátkozta, azért vagy ilyen szerencsétlen.
2013. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
En a helyedben eldobnam. Az ilyen cuccok ram mindig balszerencset hoztak amig a hazban tartottam de tobbek kozt a csaladtagjaimra is. Tedd amit a szived diktal...
2013. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ez balszerencse? :) Lehet, hogy a barátoddal már rég szakítanod kellett volna, a nővéred pedig szerencsésen megúszta a műtétet. ;) Egyébként nézd meg jól a karkötőt, ha kellemetlen érzésed van tőle, akkor inkább ne hordd. Ha az megnyugtat, tedd el. Egyébként mi az a kék szemes medál? Valami jelkép, vagy csak egy féldrágakő?
2013. szept. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen karkötőm, évekig hordtam, és semmi balszerencsés nem történt velem.

Én úgy tudom, hogy a kék szemes medál Allah szemét jelképezi, hogy vigyázzon rád.

2013. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A #2-essel tartok. A balszerencsének semmi köze a karkötőhöz, csak te automatikusan ahhoz társítottad őket. Az, hogy a karkötő viselésekor történt veled rossz dolog, semmilyen formában nem indokolja, hogy amiatt történt, érted? Két esemény egyidejűsége önmagában nem indokolja azok kapcsolatát.

Nem kell aggódni, egy karkötő nem tud ártani :)

2013. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Dobd ki akkor és figyeld, mi történik. Ha véget ér a balszerencse sorozat, a karkötő volt az oka, ha nem, véletlen az összefüggés.
2013. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Nem, pontosan ez a lényeg: attól még, hogy a karkötő viselése és a balszerencse egybeesik, semmi sem indokolja, hogy a karkötő okozta a balszerencsét. Nincs olyan ismert jelenség, ami a karkötőt és a "szerencsét" összekapcsolná, és a jelenlegi ismereteink, ha nem is kizárják, de erősen valószínűtlennek mutatják egy ilyen jelenség létezését.


Mondok egy példát: elmegyek vásárolni, és veszek egy új karórát. Elkezdem hordani és megfázok. Egy hét múlva viszont újból a régi karórámat veszem fel, és a nátha hipp-hopp eltűnik. Most akkor a náthát az új órám okozta? Nem, csak pont akkor voltam náthás, amikor hordtam. Nincs okom feltételezni, hogy a kettő bármilyen módon kapcsolódik egymáshoz.

2013. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!