Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy meg tudok...

Hogy lehet az, hogy meg tudok mondani néhány dolgot, hogy mi fog történni pár másodperc múlva?

Figyelt kérdés

Konkrétan két ilyen dolog van.

Az egyik, amikor a buszon zenét hallgatok, a telefon random-ra van állítva (tesztelve, hogy mindig más a sorrend), én pedig gyakran mélyen el vagyok gondolkozva (félig alszok közben). Ilyenkor a gondolkozás közben bevillan a következő szám eleje. Ez a "képesség" csak akkor működik, ha nem figyelek konkrétan a zenére, hanem "tudatom alatt" vagyok, általában az alvás határán. Érdekes...


A másik, meg hogy általában hétvégén (nyári szünetben szinte minden nap) át szokott hozzám jönni az egyik haverom. Ilyenkor csak annyit csinálok, hogy rá gondolok, hogy "vajon mikor jön", és pár másodperccel utána már kiabál a kapuból. Szintén csak akkor működik, ha el vagyok gondolkozva.



2013. szept. 12. 18:45
 1/2 anonim válasza:

Fantasztikus kepesseg... velem meg az szokott tortenni, hogy gondolok egy filmre amit ezer eve nem lattam es egyszercsak reklamozzak, hogy maharosan a Tvben uujra leadjak


ez is tobbszor is megtortent meg a zennessel sem vagy egyedul


jah es sokszor eszembejut egy regi ismerosom es par nap mulva talalkozok vele


nem nagy ugy... veletlen egybeesesek... a vilagon tobb milliard emberel megeshetett, hogy ilyeneket tapasztalt

2013. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez emberi képesség, csak nem mindenki figyel fel rá, és nem mindenki tudja használni. Az általad leírt esemény lehet ESP (érzéken túli észlelés, gyakorlatilag apró prekogníció azaz "jövőérzékelés"), és lehet mikro PK is (mikro pszichokinézis, ami gyakorlatilag a véletlenszerű folyamatok befolyásolása olyan szinten, amit csak statisztikai módszerekkel lehet kimutatni). Mindkettő a parapszichológia által vizsgált jelenség. ESP esetén valószínűleg megérezted előre a jövőt, de ilyen apró szinten, viszont mikro PK esetén az mp3 lejátszón azért jött pont az a szám, ami eszedbe jutott épp, mert arra gondoltál, ezzel befolyásoltad a random generátort, ami a következő számot kiválasztotta. Ez ugyan, a haverod kapcsán nem magyarázza meg az érkezését, ott viszont a prekogníción kívül a telepátia is játszik, ugyanis pár másodperccel a kapuból kiabálás előtt esélyesen épp rád gondolt.
2013. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!