Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezoterikusok mit gondolnak...

Ezoterikusok mit gondolnak Kisfaludy Györgyről?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy gondolnám a választ hogy az illető leírná hogy mi a véeménye,és aztán odaírná hogy melyik ezoterikus ágat követi.


Tehát:"...vélemény...


asztrológiát követő vagyok/földönkívülieket hiszem/akármi.


2013. szept. 28. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, ki ő. (Jó, most rákerestem, de nekem ez már sok.) A vámpírokban, sárkányokban és sellőkben hiszek.
2013. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első osztályú válasz.Ilyeneket kérnék még.
2013. szept. 28. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Láttam videón az előadásait. Mond néhány elfogadható dolgot, amelyek létező elméletek, tehát sok dolgot úgymond kölcsönvett. De sok sületlenséget is állít. Például hogy meghívta az idegeneket, akik meg is jelentek a randevún és a tévésekkel fel is vették a találkozást. Vagy hogy táborozásra mentek és benéztek a sátrakba az őrjáratozó kis szürkék. Én nem nagyon hiszek ezekben, de sci-fi rajongó vagyok és ezért elolvasgatok minden ilyesmit, de tudom, hogy csak fantazmagóriák.
2013. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Elmebeteg!


csi-kungos vagyok

2013. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Kisfaludy György nagyon fejlett térelmélettel. egységes elmélettel rendelkezik. Nálad sokkal értelmesebb és összehasonlíthatatlanúl több ismerettel rendelkezik.
2013. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elég lett volna egy egyszerű "Tisztelem az urat" válasz,de ha nagyon muszáj,akkor írd oda a személyeskedést is.


Különben:Ha az úriember ilyen értelmes,idéznél tőle néhány sort?

2013. okt. 1. 19:34
 7/11 Peti7 ***** válasza:
100%
4. válaszadó.Ki az elmebeteg,és hogy érted hogy csi-kung-os vagy?
2013. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Újdolgokat mond. Elgondolkodtató, megérthető. Én hiszek az állításaiban, mert utána lehet gondolni és akár járni is, aki megteheti.

Aki úgy hülyézi le, hogy még el sem olvassa cikkeit, megsem próbálja érteni ,annak csak egy tükröt tudok mutatni, hogy abba mutogasson. ;)


Ezoterikus ág amit követek... minden mindennel összefügg. Leszűkíteni a a tudatomat pár ágra számomra korlátozó.

2014. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MultiLevElTarget ***** válasza:

Kisfaludy nem látszik pusztán csak ezoterikus dolgokkal foglaklozónak, sokkal szélesebb a palettája, ami nem baj!


Nem vagyok része az ezoterikus világnak, de tudom, hogy vannak földön kívüli értelmes lények!

2015. jan. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
igazat mond!! ...csak kicsit túl bonyolultan írja le és nagyon sokat tehát ehhez türelem kéne
2017. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!