Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valahol Pesten okkult bolt?

Van valahol Pesten okkult bolt?

Figyelt kérdés
Ahol ilyesmiket lehet kapni. Konkrétan Ouija táblát akarok venni, meg gyertyákat, ilyeneket. Van valahol ilyen bolt? Tudom hogy pl. a gyertyákat máshol is meg lehet venni de én most konkrétan ilyen boltot keresek. :)

2013. okt. 23. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Játékboltba lehet Ouija táblát venni.
2013. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) én komolyan kérdeztem. és azért mert te nem hiszel valamiben, még nem biztos hogy hü lyeség.
2013. okt. 23. 19:17
 3/9 anonim válasza:
Régebben lehetett interneten rendelni...bár én a helyedben nem tenném
2013. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, komolyan mondtam a játékboltot, tényleg ott láttam:D
2013. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

miért nem tennéd a helyemben? :o van valami rossz tapasztalatod ezzel? :)


tényleg? o.o igazit? milyen játékboltban? :D

2013. okt. 23. 20:47
 6/9 anonim válasza:

Csak baráti elmondás alapján...személy szerint nekem nem volt pénzem a táblára tizenévesen és utólag örülök is neki, hogy ez meggátolt. Viszont gyertyagyújtással és beszélgetéssel már próbálkoztam...aztán a falamon a szögre akasztott parafa tábla kétszer kilengett kb 30 cm-rel majd megállt...nagyon megijedtem és azóta nem játszadozom ilyesmivel. (Teszem hozzá szépen halkan, hogy a szobában senki sem volt rajtam kívül és semmi más nem mozdult meg...azóta is keresem a racionális magyarázatot.)

Aztán eltelt jó pár év, amikor elfordultam mindentől, ami nem racionális...3 éve pedig meghalt a nagymamám és úgy érzem azóta érzékenyebben reagálok a "nem megmagyarázható jelenségekre"...

2013. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mi kell.


TÉNYLEG játékboltban is lehet kapni ouja-táblát (vagy gyárthatsz magadnak otthon). Ugyanis az ténylegesen egy játék, amit a körülötte ülők mozgatnak.


Ásványvásárokon lehet kapni ásványokat, ingát.


Tibeti-boltokban lehet kapni füstölőket, illatszereket, tibeti hangtálat, medálokat. (Van egy ahogy a Kálvin térről mész az ahhoz legközelebbi munaügyi központhoz).


Gyertyákat egy sima DM-ben is kaphatsz.


A legtöbb könyvesboltnak pedig van ezoterikus szekciója.

2013. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én anitkváriumban találtam egész érdekes könyveket egyszer
2013. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de azok csak könyvek, mire lenne pontosan szükséged?

Amúgy szerintem még erősebbek is lehetnek, ha te csinálod magadnak. Kristályokat ásványbörzén, ahogy mondták.

2013. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!