Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Városi legendék, szóbeszédek?...

Városi legendék, szóbeszédek? (lent)

Figyelt kérdés

Aki tud ilyeneket (amit nem ő talált ki, hanem ha lehet így fogalmazni a valóságban többen esetleg sokkal régebben vagy még a mai napig hisznek benne) leírná nekem? Akár itt, akár privátban.

Még mielőtt elkezdenétek elméleteket gyártani, hogy na most biztos szellemirtó vagy vámpír-, vérfarkas-, törpe-, troll-, tündér- vagy Isten tudja milyen vadász akarok lenni, azt el kell hogy keserítem. Csak és kizárólag azért kérdezem ezt, mert érdekelnek. Kíváncsi vagyok rájuk. Bármiféle jöhet, nem csak egy bizonyos természetfeletti lénnyel kapcsolatban kérdezek és persze bármely vidékről is származhat.


A kuglóf és molyemberektől kíméljetek meg légyszíves. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2013. okt. 28. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Van egy ilyen témával foglalkozó weboldal: [link]
2013. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!