Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tesóimmal kb 1 hónapja...

Kmstr98 kérdése:

A tesóimmal kb 1 hónapja különös jelenségeket és hangokat hallunk a lakásban éjszakánként. Sokkal ingerültebbek és feszültek vagyunk egymással. Nem rég született meg a kis hugunk és féltjük. A szüleink sajnos nem hisznek. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
c

2013. okt. 29. 11:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ez a kérdés nem tudomány hanem ezotéria.
2013. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem érdekel engem az, hogy ezotéria. nem volt ez külön rovatba és mivel paranormális jelenség ezért a tudományhoz van besorolva!!! de azért köszi
2013. okt. 29. 11:48
 3/25 anonim válasza:
75%

Tedd fel a kérdést az Ezoterika / Parapszichológia kategóriában. Minket sem érdekel, hogy rossz kategóriában van a kérdés, de itt jóval kisebb eséllyel fogsz választ kapni. Ez olyan, mintha a vallás kategóriában tennéd fel azt a kérdést, hogy hányas tipli kell egy 8-as facsavarhoz.


> és mivel paranormális jelenség ezért a tudományhoz van besorolva


A paranormális jelenségek mindazok a jelenségek, amelyek a tudományosságon kívül vannak. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy azért tetted fel a kérdést a vallás csoportban, mert nem vallási kérdésről van szó.

2013. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Bizonyára beköltöztek a galambok a tetőbe, karistolja a ház falát egy fa, miniföldrengéseket/közeli vonatot éreztek. De ha félsz a szellemektől, szórd körbe sóval a bölcsőt, gyújts néha fehér gyertyát, esetleg füstölőt. Az ingerlékenység meg a kamaszkorból, vitaminhiányból adódik, meg aztán jön a depressziós hangulatú tél...
2013. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
nem kértem azt,hogy a tudatlan hadsereg jöjjön,és ossza a tanácsokat.azoktól szeretnék tanácsokat kérni,akik valamilyen módon értenek is hozzá,nem úgy mint te...persze mindenre van magyarázat,de nem tudom mit csinálnál,ha ez veled történne meg.amúgy meg attól,hogy kamasz vagyok,még nem vagyok depressziós.de azért köszi a "segítséget"!!!!
2013. okt. 29. 13:53
 6/25 Szecsői Tibor ***** válasza:
56%

"nem kértem azt,hogy a tudatlan hadsereg jöjjön,és ossza a tanácsokat."

Az a kijelentés, hogy mindenki hülye, aki nem úgy gondolkodik, mint te, egy ilyen fiatal embertől elég meredek és nagyképű kijelentés, az meg főleg vicces, hogy az a tudatlan, aki normálisan próbálja megmagyarázni a jelenségeket, nem pedig ezo-para vackokkal. nem valószínű, hogy ezzel túl sok segítséget fogsz elérni, de te tudod.

2013. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Lépéseket is hallottál?
2013. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"különös jelenségeket és hangokat hallunk a lakásban"

Na de mégis?!


Amúgy ha leírod, pontosan milyen választ vársz (mivel a szkeptikus válaszok kiverték a biztit), akkor mindenki jobban jár. (Csak akkor mi értelme volt a kérdésnek.)

2013. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tibi igaz meredek és kicsit nagyképű volt de ha ilyen komenteket kapok egyesektől akkor ne várjon csodát. és igen tudom nem lehet mindent meg magyarázni de akkor mért halljuk a hangokat akkor amikor mindenki alszik?? és én még lépéseket nem figyeltem meg de arcképeket már láttam. és ez az ami nagyon para. meg hogy a gitáromhoz nem is nyúlok hozzá de magától mozdult meg és szép lassan vésett a falba egy csíkot.
2013. okt. 29. 14:15
 10/25 anonim ***** válasza:
lehet h a sok fülzsír mozog a füledben, mosd ki bő vízzel, mert akkor mindig ezeket a hangokat fogod hallani:)
2013. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!