Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ide írogató...

Mit gondolsz az ide írogató hívőkről, szkeptikusokról és trollokról?

Figyelt kérdés

Mindenki (a trollok kivételével) kulturáltan fogalmazza meg a véleményét és ne süllyedjünk bele a személyeskedésekbe . Tudom, hogy régebben voltak hasonló kérdések, de azóta szinte teljesen kicserélődött a három tábor és érdekelne a mostaniak hogyan vélekednek egymásról :-)


Hívők : GeorgeAdamski, Súr, Haggard, Annácska/O. Mária, Spiclike (benne nem vagyok biztos hogy az), Missy_Key


Trollok : jigsaw, az Igazmondó, pali45, "ez melyik faj volt" ismeretlen kérdező, Információ kapitány


Szeptikusok : Möbiusz szalag, Sceptic, Grielean, BlackSword, Szecsői Tibor


Sry ha valakit kihagytam :-)


2013. nov. 4. 13:34
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Én csak azt gondolom, az említettekről, hogy ide írogató hívők, szkeptikusok és trollok. Nem nagyon szoktam fantáziálni, hogy plusz még milyenek, mert annak az égvilágon semmi gyakorlati haszna nincs.
2013. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
6%
Az a véleményem, hogy az Ezotéria-kategóriában semmi keresnivalójuk sincs a szkeptikusoknak, hitetleneknek, és hülyéskedőknek.
2013. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
81%

2-es

Nekem meg az a véleményem, hogy a racionális embereknek keresztes hadjáratot kell folyatni a hülyeség, és a hülyítés ellen, mert rájuk is visszahat: az ő alkalmazottaik, ügyintézőjük és szomszédjuk lesz funkcionális analfabéta, dilettáns és használhatatlan.

2013. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
7%

Akvyr

Az általad "racionálisnak" nevezett emberek a hülyék, elvakítottak, és csőlátásúak.

Egyik nagy hibája az emberiségnek, hogy csak azt fogadja el, amit megtapasztal. Az ilyenek emberek teszik tönkre a világot.

2013. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
57%
Pedig én hívő voltam, csak megvilágosodtam. Hogy nem létező dolgokba hittem. De már szkeptikus, ateista és ha akarod troll-nak is nevezhetsz.
2013. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
13%

AzIgazmondó


Azt hiszed, hogy megvilágosodtál.

2013. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 Szecsői Tibor ***** válasza:
94%

"Az általad "racionálisnak" nevezett emberek a hülyék, elvakítottak, és csőlátásúak. "

És természetesen ez az egyetemes igazság. Mennyivel jogosabb kijelenteni egy ezoakármiről azt, hogy márpedig létezik, és aki nem hisz benne, az csőlátó, mint azt, hogy márpedig nem létezik, és aki hisz benne, az retardált?

Két kulcsszó: bizonyíték, illetve kettős mérce :).

2013. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
83%

4-es

Pont, hogy az általam racionálisnak nevezett, magasan képzett és földön járó emberek viszik előre a világot, mert ha problémájuk van, akkor megoldják, és nem térden állva imádkoznak valami kitalált figurához, vagy a telejósnál verik el a maradék pénzüket. Ők azok akik kutatnak, utaznak, fejlesztenek és tudnak. A tömegeket pedig közben megvezetik ilyen könnyen eladható baromságokkal.

2013. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
94%

Az a véleményem, hogy az ezotériának bizonyos keretek között van értelme.


De amit itt egyesek lefolytatnak ezotéria címszó alatt. Hát az egészet beszüntetném úgy, ahogy van.

2013. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:

#6

Akármennyire hihetetlenül hangzik, de régen hittem istenben, jártam templomba. Amikor meghalt dédipapám 87 évesen akkor imádkoztam is hogy több ilyen ne legyen. Erre a következő évben meghalt dédinagyim infartusba. Akkor már vége volt, tudtam hogy isten nincs. Nem volt már akkor se bizonyítva a létezése, fölöslegesen pazaroltam az időmet. Tehát ne gyertek nekem ezzel a hülyeséggel hogy ő a mindenható, ő adta az életet, stb. mert ti is tudjátok, hogy nincs! Ha eddig nem volt, nem is lesz. Persze, hinni kell valamiben. Van sok más, ami igaz, például az evolúció. Akkor nem azt mondom hogy megvilágosodtam, hanem hogy észhez tértem! Ami már sokaknál jó lenne. A szkeptikusok és trollok az igazat, ami alá van támasztva azt mondják. A hívők azt, ami nincs, és valószínű nem is lesz.

2013. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!