Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha én lefekvés előtt egy...

Ha én lefekvés előtt egy emberre kondoltam akkor ő velem álmodott?

Figyelt kérdés
Vagy nem?
2013. nov. 9. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2013. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, te álmodtál vele.
2013. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt az ezoteria kérdéskörbe rakd át, mert az emberek kategóriánál nem hinném h sokan válaszolnak rá.
2013. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nem, te fogsz róla álmodni, ha sokat gondolsz rá

engem személy szerint nagy ívben leszar az, akire gondolok minden este...

2013. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grielean ***** válasza:

Dehogyis! Hisz olyan emberekre is tudsz gondolni, akik már meghaltak, ezért nem álmodnak már senkivel... vagy mondjuk filmsztárokra, akiket te ismersz, ők viszont nem is tudják, hogy létezel, így nem is álmodhatnak veled.

Vagy képzeld el, hogy kijön valami híres színész nagysikerű filmje, a premier napján az egész világon akár millióan is megnézik. Ebből elég sokan fognak elalvás előtt is az adott filmre és a főszereplőre gondolni. Akkor szerencsétlen színésznek most több ezer emberrel kéne álmodnia egyszerre?

2013. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam pl: Sokan írják, hogy akiről álmodunk az az ember ránk gondolt lefekvés előtt. Gondoltam vissz fele is így van vagy csak ez kamú?
2013. nov. 12. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!