Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akik nem...

Miért van az, hogy akik nem hisznek semmiben azok jönnek ide minket, ezoterikusokat piszkálni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy minek jönnek ide, továbbá miért nem hisznek semmiben...

Pl: Ezoterikus: Isten / földönkívüliek / valami / valaki megteremtette az univerziumot és a Földet, az életét, pusztította az életet újrateremtette és kiválasztott egy életrevaló fajt ( az embert ) és bevezette a civilizációba.

Ezzel szemben szkeptikus / szimpla ember aki az ezósokat kritizálja:

VÉLETLENÜL, CSAK ÚGY A SEMMIBŐL ősrobbanás, szintén CSAK ÚGY VÉLETLENÜL egy bolygó ( a Föld ) olyan helyre került ( született / jött létre ), ahol kialakulhatott az élet és, hogy ha 1 km-el arrébb lenne ( mindegy melyik irányban ), vagy tűzforró egy jéghideg, fagyott lenne minden és nem lenne élet. VÉLETLENÜL becsapódik egy aszteroida, VÉLETLENÜL kialakul az élet, majd ugyanígy VÉLETLENÜL egy másik aszteroida miatt kipusztul ez az élet, de új fajta élőlények jelennek meg. VÉLETLENÜL egy faj kiemelkedik közülük, civilizálódik. Itt be lehet vezetni egyiptom és angliát (+ az ok nélküli vándorlásokat ), azaz a piramisok ( minek építeni ilyen nagy vackokat és mégis hogyan építettek abban az időben ilyen - korhoz mérten - tökéletesre egy dolgot, és a Stone Heange: hogyan? Olyan követ amiből épült csak 100-150 km-re lehet találni: azaz hogyan és minek vittek 100-150 km-re az ősemberek egy adott pontra ilyen alakban köveket.



#szkeptikus #ezoterikusok
2013. nov. 11. 20:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
1%
ezeknek sivár az életük,nincs benne semmi szépség (szellemek, démonok, ufók, karma) és el akarják venni a többitől a szépséget, hogy ugyanúgy szenvedjünk mint ők a nihillisták !%
2013. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

Két ok miatt jövünk ide.

Egyrészt jókat röhögni a hülyeségeken.

Másrészt meg azért, hogy talán némi világosságot gyújtunk a sötét fejekben.

2013. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


A röhögés az meg van, de valóban szkeptikus vagyok a világosságot illetően :)

2013. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy nem olyan romantikus az ősrobbanás, az evolúció mint az "Isten teremtette" attól még Isten létezése nélkül is létrejöhetett a világegyetem, és kialakulhatott az élet is.

....

2013. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom a két előttem szollóhoz.
2013. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
29%

Én a szkeptikus..

Minek jövök ide? Mielőtt idejönnék, tudom mit fogok olvasni?

Nem, tehát elolvasom. Miért? Lehet értelmeset, érdekeset olvasok. Ez meg itt ugye a GYIK.

Ennek természete meg az, hogy képzeld el, válaszolnak.

Válaszában leírja, mit gondol arról, amit olvasott. Nem piszkál, bár lehet Te annak veszed.

Ilyen az élet....

Ha nem írsz ide, nem piszkál senki. Válassz!

2013. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
10%
igaza van a kérdezőnek szkeptikusok húzzatok innen. én mostantól megtértem hívő vagyok. ámen léteznek. földönkívüliek csak idáig hülye, voltam de miután megtértem rájöttem hogy jézus létezik az idegenek köztünk élnek mostmár boldog vagyok ámen remélem, a mennyországba kerül. kérdező ne foglalkozz velük ezek hitetlenek. :) )
2013. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező:Csak 5 db A4-es lapot tudnék teleírni 12-es betűmérettel,annyi hülyeséget soroltál föl ebben az egy kérdésedben is.


Mondd:Volt értelme neked tankönyvet,padot biztosítani?Nem lett volna nagyobb hasznod otthon édesanyádnak segíteni a főzés,mosásban?Tényleg qrvanagy bajok vannak az oktatásban.

2013. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Ez így nem szimpla nézeteltérés, Kérdező.


Először is látszik, hogy elfogult vagy önmagadhoz és a hozzád hasonlókhoz, mert abba bele sem gondoltál, hogy a szkeptikusoknak is van véleménye a dolgokról, ami a tiéddel minimum egyenlő szinten áll, hiszen szubjektív meglátásokat nem rendelhetsz egymás alá.


Másodszor pedig meg vagy győződve arról, hogy csak a te igazságod létezik, pedig ez nem így van.


Nevetni pedig jó esetben olyankor nevetnek másokon, amikor objektív igazságoknak mondanak ellent.Ha e nem így van, az csak azt minősíti, aki nevet.

2013. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ha csak ezoőrültek véleményére vagy kíváncsi, akkor miért nem az ezosok egyik honlapján kérdezősködsz? Ott csak ezosok válaszolnak. A titkos tudás tárházát tudom ajánlani. Ott mindenki ezoőrült.
2013. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!