Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudja itt valaki, hogy az...

Tudja itt valaki, hogy az Asztro showból az Évi jósnőnek mi az elérhetősége?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltem vele az asztro vonalon és nagyon érdekelne az elérhetősége!Köszi!

[link]


2013. nov. 20. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
privátban megírom az e-mail címét
2013. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké,várom,köszi!
2013. nov. 21. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel és Évi jósnő elszedi a pénzed a mondva csinált humbukjaival elmondom hogy aki az asztroshowban van az nem igazi jós soha az életébe nem tett semmi önzetlen dolgot csak a pénz és az.olyan emberek kizsákmányolása érdekli mint te kedves kérdező
2013. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már sokszor beszéltem ezzel a jósnővel az asztro vonalon és mindig megmondta jól a dolgokat,ezért is érdekelne az elérhetősége!Biztos van köztük hókuszpokusz jósnő,de ez az Évi ,ez nekem már bizonyított.
2013. nov. 22. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
jósolok neked én is, májusban tettem le az OKJ-s táltos szakmát, ami felsőfokú képesítés, szóval nagyon értek a dologhoz. ;)
2013. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt találtam neked róla www.josdatanya.hupont.hu Üdv!
2013. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló köszi!beszéltem vele és csak ajánlani tudom mindenkinek,nagyon tud a csaj!!!
2013. dec. 7. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
06303815823 kiváló a szerelmi kötése is csak ajánlani tudom :)
2014. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!