Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan személyt, akinek...

Van olyan személyt, akinek nyitva van a 3. szeme és erről nyíltan beszélni is lehet vele?

Figyelt kérdés
(kérem kíméljenek azok a szellemi fogyatékosok,akik csak rögöni járnak ide)

2013. nov. 23. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem kevés magyar születik Csernobilban, szóval nem hiszem, hogy van valaki akinek nyitva van a 3. szeme!!!
2013. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Írtam privit neked,el tudsz érni a témával kapcsolatban.
2013. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, de télleg röhögnöm kell, akkor is ha lepontozol, kedves kérdező: hogy mennyire be lehet mindenféle humbuggal palizni az embereket :D

Kezdek kételkedni abban, hogy ezen a bolygón tényleg kifejlődött már a Homo Sapiens. Egyre erősebb bennem a gyanú, hogy ezt csak szeretnénk, de valójában még mindig a Homo Erectus szintjén tartunk.

2013. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 vmi03 ***** válasza:
47%
Csernobilban van akinek a negyedik szeme is nyitva van ::)
2013. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Engem is érdekel , hogy mi a különbség a 2 és a 3 között. Valaki írja le pls.
2013. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%

Ki az aki nem hisz ebbe, most komolyan? Az eszem megáll.

10 jäger és 5 hubi után már nyitva van. De hiába, úgy se találok hamarabb haza, ha 3 szemem van. De hallod én az aurát is látom ám, de ahhoz már kemény cucc kell.

2013. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Aurafényesítés 25% akció! Csak most,csak itt!!! Soha vissza nem térő lehetőség!!!

Láncfűrészes szemműtét 50%.

Fizetőezköz: Kozmikus energia átvitel.

Összsen 10 egység. Tartalmaznia kell humort, iróniát, elvet, szeretetet, jó indulatot, harmóniát, igazságot. A többi legyen meglepetés :)

2013. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha tudsz pókul, akkor neked az Kánaán lesz.
2013. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem állj le a cuccal mert ennek így nem lesz jó vége. Viccet félretéve, nem tanultad meg az iskolában, hogy az ,hogy ki mennyire hisz ezekben a babonákban megmutatja, hogy ki mennyire tanult? Vagy meglett a 8 általános tesvírem ha érted mire gondolok ...
2013. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Erekciókor úgy kinyílik, egyenesen aggódó a tekintete.
2013. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!