Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Műtét után láttam magam...

Műtét után láttam magam kívülről, mitől volt ez?

Figyelt kérdés
Még 2001-ben történt a dolog, Mikor műtőből vittek intenzív osztályra, a "testemen kívül" voltam, és láttam saját magam, láttam a családom, az altatóorvost, aki mellettem volt, és egy ápolót, aki az ágyat tolta. Igaz rég volt már, de mostanában nagyon sokat agyalok rajta, hogy mi ez az egészé, valóban létezik lélek? nagyon fura volt ez az "élmény" semmit nem éreztem, mint aki sosem volt beteg, és daganatos voltam mikor ez történt velem

2013. nov. 25. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Álmodtad.
2013. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha valaki azt tudja álmodni, hogy pont ott áll a családtagja, ahol valóban voltak,akkor az nagyon érdekes lenne. Én nem álmodtam, mindent amit láttam, úgy történt, láttam, hogy sírnak, hogy egymást megölelik, és ez tényleg így történt, mikor megtapasztaltam ezt az érzést
2013. nov. 25. 13:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiszen rákérdeztem mindenre, és tényleg az történt, amit pontosan én láttam, még azt a rengetek infúziót is láttam, amik rám voltak kötve :/
2013. nov. 25. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok könyvet olvastam a halál utánról. Ilyen eseteket írnak le, amikor meghal valaki, és kívülről látja a testét, az embereket, és pontosan leírják ki mit mondott mikor visszatérnek. Ezután jön ugye a fehér fény, az alagút, de ez előtte van. Lehet, hogy leállt a szíved, ha valóban megtörtént más magyarázatot nem tudok rá.
2013. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Olvass utánna a neten. Az én családomban is előfordult ilyen. A családtag, meg miért kamuzna ilyesmit? Persze próbálják rádelrőltetni, hogy álmodtad, meg oxigénhiány meg ilyesmi. Mivel kilógna a lóláb a kényelmes kis Newton-i univerzumból...

2013. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Testelhagyás.
2013. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok embernek volt már ilyen élménye...nekem is.
2013. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!