Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindig ilyeneken...

Mit tegyek ha mindig ilyeneken gondolkodok es valami nagyon rossz erzes fog el?

Figyelt kérdés
Szoval az eletrol van szo. Mindenki annyira termeszetesnek veszi az eletet pedig kozel sem az. Hogy lettunk? Mi ez az egesz? Valami furcsa rossz erzes fog el amikor erre gondolok es nehez lenne elmagyarazni. A masik a halal. Egyszer el fog jonni...es a szeretteimhez is. Mi van ha utana megsemmisulunk, eltununk es soha tobbe nem lesz semmi? Annyira szornyu belegondolni. Mostanaban egyre tobbszor eszembejutnak ezek a dolgok. Mit tegyek?
2013. nov. 29. 19:09
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. :)
2013. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ádámfestő válasza:
Csajozzál.
2013. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A furcsa rossz érzést szorongásnak hívják és vigyázz ezzel, mert nálam is így kezdődött, még gyerekkoromban. Én is hasonlókon agyaltam, mint te...a világ létrejöttén, működésén, mi van a halál után, és még ami rohadtul idegesített: a végtelen. Hogy nem tudom felfogni, megmagyarázni, meghatározni... Pl. a világegyetem végtelensége. Mindenesetre sosem tudtam aludni, rosszul voltam, órákig küszködtem minden este. Mostanra eljutottam odáig, hogy már ezek nélkül a gondolatok nélkül is állandóan szorongok, minden hülye apróságon és napközben is :( Most fogok pszichiáterhez menni, mert már elviselhetetlen. Te ne várj eddig, ha rosszabbodik, menj el...
2013. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!