Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A pap szerint "látomásom"...

Lalo009 kérdése:

A pap szerint "látomásom" volt (többi lent) Csak akkor olvasd, válaszolj rá ha tudsz rá magyarázatot adni. Pls. Ötletek?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide kőne irnom de már mindenkit akit kegkérdeztem furcsábbnál furcsább dolgokat mesélt nekem. Még kiskoromba ojan 5-6 éves lehettem egyszer csak valami/valaki felkeltett az álmomból de nem tudtam ki vagy mi volta az csak oda néztem a karácsonyfához(1995-04-16 odikán születtem. akkor azt se tudtam hogy eszik e vagy isszák a horror filmeket stb.) [Karácsony volt ha valaki nem tudná...] nyugottan nem riadova vagy valami de kicsi ablakon keresztül láttam valami nagyon gyönyörü és nyugtató hatalmas és fényes fehér fényt amelyben (nem tom vagy egy szellem, anygyal, vagy magát jézust láttam) egy emberi alakot láttam az arát nem láttam de azt elmondhatom hogy hatalmas fénye volt(nem tom a többiek hogy tudtak aludni) és a fénye az egész mondom az EGÉSZ házat bevilágította. De nyugottan oldalra fordultam és végül mosolyogva elaludtam. másnap elmeséltem anyukámnak hogy mi történt megrökönyödve ált előttem és majd elsírta mgát (nem tudom hogy miért :S) aztán én is elkeztem sirni mert biztos valami rosszat mondtam neki. Később voltam ugy 8 vagy 10 éves elmentem a paphoz és megkérdeztem ezt a dolgot ugyan így mint most nektek elmondtam és azt mondta hogy látomásom volt fejemre tette kezét és boldog volt( nem tom micsoda jó dolgot mondtam neki ötletem se volt O.o) Van ötletetek, hogy ezt az eseményt/látomást mi idézhette elő vajon nállam? Egész furcsa de ojan mind hogyha mindig lenne melettem valaki, és azután a napok után elkezdtem szellemeket látni. (mikor elősször láttam 1 et este nagyon megijjedtem, de csak másodpercekre jelennek meg előttem egy szempillantsig látom a mire bezárom a szemem eltünnek de emlékszek az arcukra (nagyooon furi) Reménykedek benne hogy valaki tud majd rá értelmes választ adni? Köszönöm előrre is.

2013. dec. 1. 10:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
Érdekes történet. Én is tapasztaltam már hasonló dolgokat, de nekem akkor senki nem hitt. Szerintem ennek Jézushoz lehet köze. Állítólag hatalmas fény volt mikor megszületett. Bár, ha egy alak is volt az ablakban, akkor lehet, hogy valaki szeretted lejött hozzád a mennyből, vagy egy angyal. :) később nem beszéltél erről anyukáddal? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert azt én így nem tudnám megmondani, miért sírt. De az a lényeg, hogy különleges vagy és lehet, hogy kiválasztott is, és sose veszítsd el a hitedet Istenben! :)
2013. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy álmodtad? Mindenesetre érdekes sztori! De itt erre a kérdésre te nem fogsz értelmes választ kapni!
2013. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Az elsőnek üzenem isten NEM létezik egy kitalált személyiség! Szellemek léteznek, de isten NINCS! Én ebbe 100%-ig biztos vagyok! Amúgy valószínűleg álmodtad az egészet,ha meg nem akkor van 1 veled született adottságod, hogy látod a szellemeket!
2013. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 homo ludensz ***** válasza:
Karácsony 24-én éjjelén megnyílik minden évben a dimenziókapu az ég és a föld között. Minden elcsendesül,elárad közöttünk a szeretet és ha nem az ajándékokkal vagy elfoglalva,hogy ki mit kapott akkor bármilyen furcsa a fentebb említett kapun szinte áramlik le az Áldás és a Békesség.Az őrangyalod létét érezheted magad mellett aki Isten jenlététét szimbolizálja.
2013. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és még érdeklődéssel várom hogy milyen válaszok érkeznek még ezzel a jelenséggel kapcsolatban.
2013. dec. 1. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom holl laktok,de én a helyedbe utäna néznék a környék történetének,és meg kérdezném anyukádatt hogy mással is történt-e már ilyen a családba.
2013. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pokahontas ***** válasza:

Én Homo Ludensz válaszára voksolok..


Szerintem valami "ajándékot" kaptál, akár egy angyalt is láthattál...de a Fény jelenléte mindenképp jót jelent...egy bizonyság amit őrizzél, ápoljál...


Nekem is ajándékoztak olyan élményeket amelyekben láthattam a Fényt, átélhettem Isten végtelen szeretetét...amit azóta is őrzök a szívemben..

2013. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
"Anygyal"... és ezzel el is van magyarázva, hogy milyen emberrel társalgunk.
2013. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
leírtad azt a kulcs részt ami hitelesíti, hogy a Fönök, vagy a Főnök Fia, vagy valamelyik égi hatalmasség látogatott meg.
2013. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Üdv!Igen én is hallottam már ilyenről.Egy angyalt vagy lehet ,hogy Jézust láthattad.Sok ismerősöm mesélt erről,ha fehér fényt lát akkor boldogság és nyugalom árad az emberre,és az nem lehet más mint ,valami ami a mennyből van.
2013. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!