Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha valaki 1...

Mi lehet az oka, ha valaki 1 héten keresztül minden éjjel felébred, látszólag ok nélkül, percre pontosan ugyanabban az időpontban?

Figyelt kérdés
Természetes és természetfeletti magyarázatokra egyaránt kíváncsi vagyok! Az érdekes az, hogy nem ugyanott aludtam minden alkalommal. (Én valami zajra gyanakodtam, pl. akkor kapcsol be valami, de aztán máshol aludtam, és ott is ugyanez volt...)
2014. jan. 23. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, annak az volt az oka, mint később kiderült, hogy az egyik szomszéd minden nap akkor indult el otthonról, viszonylag hangosan. Persze az ajtózárásra nem emlékeztem, de ez volt az oka.


Az,hogy máshol is felébredtél, lehet annak is betudható, hogy pár napig zajra ébredtél, aztán elkezdtél agyalni ezen, így a biológiai órád ráhangolódott, és ugyanabba az időbe ébresztett.

2014. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Lehetséges, hogy otthon valami zajra ébredsz, és ezt már annyira megszokta a szervezeted, hogy magától felébred. Ezért van az (a szerencsésebbeknél), hogy ha valaki huzamosabb ideig korán kel, egy idő után felébred az óracsörgés előtt. De lehet valami biológiai szükséglet....én egy időben minden éjjel 2kor felkeltem pisilni függetlenül attól, hogy ittam-e valamit lefekvés előtt, vagy sem.
2014. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Boldi11 ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a tudatalattidba beépült egy ilyen "emlék" ami egymás után megismétlődött mindig ugyanabban az időpontba... ez is lehet egy ok.
2014. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, valószínűleg tényleg valami ilyesmi lehet az oka.
2014. jan. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!