Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megbízható alternatív gyógyító...

Megbízható alternatív gyógyítót keresek, kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Spirituálisan gondolkodó pszichológus, reiki mester vagy bárki, aki tiszta szívű és nagy tudású, és lehet hozzá fordulni segítségért.

Kérlek, olyat ajánljatok, akinél már jártatok, és megbíztok benne. Akár privát üzenetben, mert nem biztos, hogy szerencsés ide kiírni. Előre is nagyon köszönöm!

(Ezo-tv színvonal és a magukat hirdetők kizárva!)



2014. jan. 27. 14:04
 1/5 Passiflora ***** válasza:

SVT tanácsadót jó szívvel és bizalommal tudok ajánlani Neked, akivel nekem abszolút pozitív tapasztalataim voltak, ha érdekel.


(Természetesen nem a fizikai síkú gyógyítás, orvosi kezelés helyett, ha esetleg egészségügyi problémád van.)

2014. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon komoly mániás depresszióm volt három évig, pszichiátrián is voltam vele 2 hónapig, de olyan volt, hogy amikor bementem, a többi beteg félt tőlem a zárt osztályon. Isten meggyógyított, teljesen megszabadultam belőle, gyógyszert is már rég eldobtam, mert inkább Őbenne bízom. Jómagam és egy ismerősöm is pontosan az efféle "szellemi segítők" miatt kerültünk tébolyodott, vagy éppen teljesen elsötétült depressziós állapotba évekig. Ő már hét éve jól van, pontosan ugyanúgy gyógyította meg Isten, ahogyan engem. Ezek a new age es szellemi vezetők Lucifer (azt jelenti: fényhozó) alattvalói, bukott angyalok vagy démonok. Amíg nem ismerjük a ördög igazi természetét, addig a fény angyalaként közelít meg minket, mert "hazug ő és hazugságnak atyja". Nagyon veszélyes játék kapcsolatba lépni vele bármilyen formában, legyen az ouiji tábla, szeánsz vagy szellemi vezető. Olyan, mint egy örvény, pillanatok alatt levisz a mélybe és áldott vagy, ha élve kikerülsz belőle. Egy neves természetgyógyász pl. leírja bizonyságtételében, hogy reiki beavatás után hazaérve, valami elkezdte győzködni a konyhában, hogy a késsel ölje meg a két gyerekét. Ha valóban meg akarsz szabadulni, akkor egy út van és az Jézus Krisztus. Az Ő nevében erő van, az Ő nevének hatalma van minden démoni eredetű betegség, hitetlenség, megkötözöttség, szenvedély felett. Jómagam akkor szabadultam meg teljesen a depresszióból ,amikor teljes szívből kezdtem keresni Isten, és úgy imádkoztam, mint egy nyomorult bűnös, aki nem tud Isten nélkül élni. Meg van írva : "Akkor segítségre hívtok engem, és elmentek és imádtok engem, és meghallgatlak titeket. És kerestek engem és megtaláltok, mert teljes szívetekből kerestek engem."(Jeremiás 29:12-13).
2014. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Havasi Katalint nagyon jó szívvel ajánlom. Empatikus, odafigyel a problémádra és képes átsegíteni a holtponton, hogy megold a problémád:

[link]

2014. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2014. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
magamat :-)
2014. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!